"Sonex" pradėjo agresyvią kainodaros kampaniją

Pasak "Sonex kompiuterių" direktoriaus Česlovo Stanaičio, bendrovės siūlomų kompiuterių kainos sumažėjo vidutiniškai apie 7-8 procentus.

"Gana žiaurios konkurencijos sąlygomis tai pakankamai didelis kainos sumažinimas. Be to, į mūsų kompiuterių kainą jau įskaičiuota legalios programinės įrangos vertė, ką vengia daryti kitos bendrovės", BNS sakė Č. Stanaitis. Pasak jo, kaina sumažinta ne produkto kokybės sąskaita, todėl dabar VECTOR kompiuteriai turi bene patį geriausią kainos ir kokybės santykį.

VECTOR kompiuterio kainos sumažinimas taip pat turėtų suduoti rimtą smūgį vietos kompiuterių gamybos bendrovėms.

"Klientai, perkantys kompiuterį namams, labai domisi jo kaina, kuri yra vienintelis nedidelių surinkėjų privalumas. Dabar mažindami kainas mes pradedame su tuo kovoti", teigė Č. Stanaitis.

Pasak jo, jau dabar bendrovė gauna nemažai užsakymų iš prekybos tinklų kompiuterinei technikai tiekti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (11)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (117)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.