"Sodros" biudžeto trūkumas - 195,5 mln.

 (1)
Valstybinio socialinio draudimo fondo ("Sodros") biudžeto trūkumas rugsėjo 1-ąją, negalutiniais duomenimis, buvo 195,5 mln. litų.
Nuo metų pradžios "Sodra" gavo 2,768 mlrd. litų pajamų - 177,1 mln. litų (6 proc.) mažiau nei planuota (2,946 mlrd. litų), o faktinės išlaidos siekė 2,964 mlrd. litų - 99,2 proc. planuotų išlaidų (2,987 mlrd. litų), BNS pranešė "Sodros" Komunikacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas Dainius Mockevičius.

Sausį-rugpjūtį pensijoms išmokėta 2,169 mlrd. litų, pašalpoms - 0,337 mlrd., Valstybinei ligonių kasai - 0,245 mlrd., Darbo biržai - 0,1 mlrd. litų.

"Sodra" šiemet iš Finansų ministerijos paėmė 90 mln. litų ilgalaikę paskolą. Trumpalaikių paskolų likutis rugpjūčio 31-ąją buvo 29 mln. litų.

Rugsėjį pensijoms "Sodra" turėtų pervesti 287 mln. litų, pašalpoms - 36 mln., Privalomojo sveikatos draudimo fondui - 28 mln., Užimtumo fondui - 16 mln. litų.

Šiuo metu Lietuvoje yra apie 1 mln. pensininkų, iš kurių 100 tūkst. - dirbantys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Garso inžinierius iš Estijos: ne parduodame kolonėlės, o jūsų namuose rengiame koncertus (3)

Garso inžinierius iš Estijos Alfredas Vasilkovas daugiau nei 30 metų bando sukurti pačią geriausią garso sistemą visame pasaulyje. Dabar vyras sako, kad jo svajonė pradėjo pildytis.

Du trečdalius Baltarusijos išleistų obligacijų nupirko amerikiečių investuotojai (30)

Didelę dalį euroobligacijų, kurių Baltarusija išplatino po daugiametės pertraukos, nupirko amerikiečių investuotojai.

„JPMorgan Chase“ perspėja: po ilgos tylos laikotarpio laukia dideli svyravimai (4)

Pasaulinėse finansų rinkose neįprastai ilgą laiką buvo fiksuojama santykinė ramybė, ir tai reiškia, kad investuotojai turėtų ruoštis svyravimų laikotarpiui, mano amerikiečių banko „JPMorgan Chase“ ekspertai.

Šią savaitę biržoje didesnio dėmesio sulaukė Šiaulių banko akcijos

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje šią savaitę vyravo ramios nuotaikos, aktyviau prekiauta Šiaulių banko akcijomis, kurių perleista daugiau kaip už 750 tūkst. eurų. Iš kitų įmonių tik „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vertybinių popierių apyvarta buvo didesnė kaip 100 tūkst. eurų.

Braškės ir avietės JK dėl „Brexit“ gali brangti (18)

Braškių, aviečių ir kitų uogų kainos Didžiojoje Britanijoje gali gerokai pabrangti po šalies išstojimo iš Europos Sąjungos, kuomet nutrūks darbo jėgos srautas iš žemyninės Europos šalių, teigiama Britanijos vasaros vaisių augintojų asociacijos (BSF) užsakymu parengtoje ataskaitoje.