Socialliberalai atsikirto dėl "Vattenfall"

 (2)
Tai socialliberalai pareiškė, atsakydami į vieno konservatorių lyderių, Seimo kanclerio Jurgio Razmos pareiškimą, kad bendrovei "Vattenfall" Kaune atsisakius investicijų, atsakomybę už padėtį miesto energetikos ūkyje turi prisiimti ne tik dabartinio Kauno mero Vytauto Šustausko vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga, bet ir Naujoji sąjunga bei centristai.

Šios trys jėgos po savivaldybių rinkimų Kaune faktiškai yra sudariusios valdančiąją koaliciją.

Penktadienį paskelbtame NS pranešime spaudai teigiama, kad socialliberalai "aiškiai matė galimybę" bendradarbiauti su "Vattenfall" bei buvo pasiryžę dirbti kartu.

Be to, kaip teigiama pranešime, "patys konservatoriai beveik metus vilkino šios svarbios Kauno miestui sutarties pasirašymą".

Bendrovė "Vattenfall" apie savo nepritarimą "Kauno energijos" bendrovės ilgalaikės nuomos projektui paskelbė pirmadienį.

Neigiamą sprendimą bendrovė grindė "Kauno energijos" projekto "socialiniu ir politiniu jautrumu" bei kitais investicijų projektais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Neturintiems namų – naujas projektas (26)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.

Sąžiningi pirkėjai JAV parduotuvei grąžino rastus 10 tūkst. dolerių (1)

Vienoje iš parduotuvių šiaurinėje Niujorko dalyje pirkinių vežimėlyje buvo rasta beveik 10 tūkstančių dolerių.

V. Vasiliauskas: euro zonos augimas – ne toks, kokio norėtųsi (3)

Euro zona po truputį auga, nors augimas nėra toks, kokio visiems norėtųsi. Sako Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Pieno produktų vartotojai galės sužinoti pieno kilmę (9)

Šalies vartotojai jau nuo kitų metų sausio 1-osios galės sužinoti, iš kokioje šalyje primelžto pieno Lietuvoje pagamintus pieno produktus jie valgo.

Belgija vilkina ES ir Kanados prekybos susitarimą (3)

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą įvykusio pasitarimo metu nebuvo prieitas susitarimas dėl Europos Sąjungos ir Kanados prekybos susitarimo, Belgijos Valonijos regionui dar kartą išsakius savo prieštaravimus, praneša BBC.