Socialdemokratams rekomendavo balsuoti už papildomas Darbo kodekso pataisas

 (28)
Socialdemokratų prezidiumas ketvirtadienį rekomendavo frakcijos nariams Seime paremti Prezidentės ir Algirdo Syso registruotas pataisas, kurios yra papildomos nuo trišalėje taryboje svarstytų pataisų ir joms jau yra pritaręs parlamentinis Socialinių reikalų komitetas.
© DELFI / Karolina Pansevič

„Aš tik priminsiu, kad mūsų kolegų partnerių ir Premjero nuomonė yra, kad turėtų būti pritarta tik Trišalėje suderintoms pataisoms, mes sakome, kad papildomos septynios pataisos, kurioms buvo pritarta komitete, turėtų būti pritarta ir Seime“, - sakė partijos pirmininkas Gintautas Paluckas po prezidiumo posėdžio.

Pasak partijos pirmininko, viena iš svarbiausių pataisų yra susijusi su laikino darbo įstaigų licencijavimu, kur įžvelgiama nemažai piktnaudžiavimo, taip pat siūloma keisti lokauto straipsnius bei dar keletas pakeitimų „daugiau techninio pobūdžio dėl profesinių sąjungų galimybių daryti įtaką darbo santykiams derantis su darbdaviu“.

G. Paluckas teigė, kad bet kokiu atveju pataisytas Darbo kodeksas įsigalios nuo liepos, nes niekas nesiūlo jo įsigaliojimo nukelti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Lietuvos kelionių organizatorius „Kidy Tour“ skraidins iš Maskvos į Antaliją

Antradienį, birželio 27 d. Lietuvos kelionių organizatorius „Kidy Tour“ planuoja pradėti užsakomuosius reisus iš Maskvos į Antaliją. Taip rašoma kompanijos pranešime spaudai, kurį cituoja lenta.ru.

Streikavę „Volkswagen“ gamyklos Slovakijoje darbuotojai išsireikalavo didesnių algų (5)

Šešias dienas streikavę Vokietijos automobilių gamybos kompanijos „ Volkswagen“ gamyklos Slovakijoje darbuotojai nutraukė protesto akciją po to, kai jiems pavyko išsireikalauti atlyginimų padidinimo 14,1 proc.

Streikuojant atliekų surinkėjams, Atėnai skęsta šiukšlėse (2)

Meteorologams vėliau šią savaitę prognozuojant karščio bangą, Graikijos vyriausybė ragina atliekų surinkėjus nutraukti jau 10 dienų tęsiamą streiką, dėl kurio Atėnų gatvėse susidarė didžiulės krūvos šiukšlių.

Finansų ministerija vidaus rinkoje pasiskolino 20 mln. eurų (1)

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje pirmadienį įvykusiame trejų metų trukmės Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) emisijos, iki kurios išpirkimo liko 1005 dienos, papildymo aukcione obligacijų išplatinta už 20 mln. eurų, vidutinė palūkanų norma buvo 0,005 procento.

Traukiniai nesutalpina vykstančių į pajūrį: lieka stotyje, keliauja tiesiog ant grindų „Lietuvos geležinkeliai“ žada kelti kainas (3)

Lietuviai ir šalyje viešintys svečiai būriais veržiasi į Baltijos pajūrį.