"Snoro garantas" siūlo dvi naujas paslaugas

Civilinės atsakomybės prieš viešojo konkurso rengėjų laidavimo draudimas yra skirtas įvairių pagal Viešojo pirkimo įstatymą rengiamų konkursų rengėjams apsaugoti.

Šis draudimas padės užtikrinti, kad konkurso rengėjams bus kompensuoti visi galimi tiesioginiai nuostoliai, susiję su konkurso nuostatų nesilaikymu.

Draudimo išmoka bus mokama, jei konkurso dalyvis atšauks ar pakeis paraišką jos galiojimo metu arba nesutiks su paraiškos kainos korektūra pagal konkurso nuostatus. Išmokos bus mokamos ir konkurso laimėtojui vengiant arba atsisakant sudaryti pirkimo (rangos, nuomos) sutartį konkurso rengėjo nurodytu laiku.

Turizmo įmonės sutartinės civilinės atsakomybės laidavimo draudimas suteiks garantijas gavėjams - viešbučiams, oro bendrovėms, transporto bendrovėms, su kuriais turizmo įmonė yra sudariusi pavedimo/agentinę sutartį, jog bus kompensuojami visi tiesioginiai nuostoliai, susiję su įmonės įsipareigojimų nevykdymu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (9)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (15)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.