"Snoro" bankas šiemet uždirbo 3,6 mln. litų pelno

Bankas "Snoras" per septynis šių metų mėnesius uždirbo 3,590 mln. litų neaudituoto pelno.
Liepos mėnesį "Snoras" gavo 0,645 mln. litų neaudituoto pelno, pranešė banko valdybos pirmininkas Raimundas Baranauskas.

Šiemet banko pelnas yra 10,5 proc. mažesnis nei pernai, kai per septynis mėnesius jo buvo gauta 4,013 mln. litų. 1999-aisiais "Snoras" uždirbo 10,985 mln. litų ikimokestinio audituoto pelno.

"Snoro" turtas šių metų liepos mėnesį padidėjo 10,4 mln. litų ir mėnesio pabaigoje buvo 587,9 mln. litų. Nuo metų pradžios banko turtas padidėjo 82,1 mln. litų (16,2 proc.), o per pastaruosius dvylika mėnesių - 121,9 mln. litų (26,2 proc.).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Įspūdingas skirtumas: lietuviams nemokama banko paslauga užsienietei kainavo 200 eurų (68)

Į Lietuvą dirbti atvykusiai vietnamietei Minh Thuy Nguyen už sąskaitos atidarymą teko pakloti 200 eurų. Nors jai atstovaujantis advokatas Antantas Damulis dėl tokios didelės kainos piktinosi, „Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraskevičius išaiškino, kad jokios klaidos čia nėra.

S. Skvernelis: bandymas parodys, ar pašto pertvarka vyks visoje Lietuvoje (7)

Valstybės valdomo Lietuvos pašto bandymas, sumažinus pašto skyrių kai kuriuose rajonuose, parodys, ar pertvarka vyks visoje Lietuvoje, sako premjeras Saulius Skverelis.

Pristatė, ką žada keisti vasarą įsigaliosiančiame Darbo kodekse (40)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija susitarimų Trišalėje taryboje pagrindu parengė Darbo kodekso, Užimtumo įstatymo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pakeitimo projektus ir teikia juos derinti suinteresuotoms institucijoms, socialiniams partneriams ir visuomenei, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

D. Mockaus milijonas – ne taip lengvai pasiekiamas (236)

Paaiškėjus, kad Vokietijoje galimai rastas originalus Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, prisimintas koncerno „MG Baltic“ pažadas sumokėti 1 mln. Eur už jo grąžinimą valstybei.

Apgaulė, kuria patikėjo turtingieji: suklaidino patikimo teisininko ir verslininko įvaizdis (28)

Metų metus verslininkus mulkinęs anksčiau advokato padėjėju dirbęs 35 metų teisininkas Paulius Putkis sugebėjo apgauti daugybę žmonių, kai iš jų įvairių projektų įgyvendinimui skolinosi dideles pinigų sumas, nors tuo metu jau ir žinojo, kad jų net negalės grąžinti.