Skolininkai per prievartą

 (2)
Per prievartą Lietuvos gyventojams uždėta skola ne tik nemažėja, bet ir sparčiai auga. Pernai per paskutinį ketvirtį toji skola padidėjo 541,2 Lt (135,3 JAV dolerio) kiekvienam žmogui.

iių metų pradžioje skola užsienio šalių ir Lietuvos bankams, oficialioms finansų institucijoms ir firmoms siekė 9 mlrd. 620,04 mln. Lt (2 mlrd. 405,01 mln. JAV dolerių), iš jų užsienio kreditoriams - 9 mlrd. 404,76 mln. Lt (2 mlrd. 351,19 mln. JAV dolerių).

Seimo narė Kazimiera Prunskienė LŽ sakė, jog valstybės skola didėja per daug sparčiai: "Be to, svarbu ne absoliuti suma, o investicijų tikslingumas. Jei skolinamės pravalgymui, skola tikrai per didelė, ypač šiuo metu, kai Lietuvos ūkis gęsta".

Seimo narė neprognozavo šviesios ateities: "Žinoma, sveikintina A.Kubiliaus Vyriausybės diržų susiveržimo politika. Tačiau pirmame plane turėtų būti aktyvi ūkio strategija. O šiuo metu Lietuvoje jos nesijaučia".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (2)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (39)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (41)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.