"Shell" klientus masins dovanomis

 (1)
UAB "Shell Lietuva", panašiai kaip nuo 1998 m. pabaigos UAB "Lietuva Statoil", pradėjo klientus į savo degalines vilioti dovanomis.
Nuo praėjusios savaitės kiekvienam "Shell" degalinės lankytojui pradėtos nemokamai dalyti vadinamosios klientų lojalumo magnetinės kortelės "Shell Plus". Lankytojui, pilančiam degalus arba įsigijusiam daiktą degalinės parduotuvėje, bus priskaičiuojami taškai – po 1 už kiekvieną benzino litrą arba už parduotuvėje išleistą litą.

Už "Shell" tepalams išleistą kiekvieną litą, kaip ir už įsipiltą benzino "Shell V-Power" litrą, bus skaičiuojama po 2 taškus.

Sukaupęs atitinkamą taškų sumą, klientas galės pasirinkti bet kokį daiktą pagal kainą, nurodytą irgi dykai įteikiamame kataloge – nuo saldainio "Snickers", įvertinto 42 taškais, iki gerokai daugiau taškų "kainuojančio" televizoriaus "Philips", dviejų dienų poilsio "Villon" viešbutyje ar treniruoklių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Finansų ministrė: „Jonvabaliai" – iniciatyva, auginanti atsakingą požiūrį

Antradienį finansų ministrė Rasa Budbergytė padėkojo partneriams - iniciatyvos „Jonvabaliai", laimėjusios Europos Komisijos (EK) „RegioStars 2016" apdovanojimą, kūrėjams. Pasak ministrės, bendromis pastangomis pasiektas rezultatas džiugina - durys į ES lėšomis įgyvendinamus projektus visuomenei atvertos plačiau.

Doleris stiprėja, nafta pinga (9)

Doleriui stiprėjant, euro vertė krenta, o nafta pinga, skelbia „Reuters“.

Prezidentė atleido I. Šimonytę iš Lietuvos banko (38)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė iš Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininko pavaduotojos pareigų atleido į Seimą išrinktą Ingridą Šimonytę.

Laukiama sprendimo dėl „Heathrow“ plėtros

Seniai lauktas vyriausybės sprendimas dėl oro uosto plėtros netrukus bus paskelbtas, ir, atrodo, kad šįkart laimė nusišypsos „Heathrow“. Apie tai praneša BBC.

Euro zonos šalys pritarė 2,8 mlrd. eurų išmokai Graikijai (2)

Euro zonos pareigūnai antradienį pranešė pritarę 2,8 mlrd. eurų išmokai Graikijai iš trečiojo rimtų finansinių sunkumų krečiamos šalies gelbėjimo paketo.