“Shaqas” supranta elektroninės komercijos vertę

Krepšininkas Shaquille O'Nealas neseniai per metus uždirbdavęs mažiausiai 25 milijonus JAV dolerių iš susitarimų su “Taco Bell”, “Pepsi” ir “Reebok”, dabar persimetė į interneto verslą.
NBA Vakarų konferencijos finalų komercinių pertraukėlių metu, S. O’Nealas pardavimui siūlo net kelias interneto kompanijas.

“Norėjau daryti kažką kitokio, o elektroninės komercijos ir interneto vertė nuolatos kyla”, sakė krepšininkas “Los Angleles Times” laikraščiui.

S. O’Nealas ir kiti sportininkai nėra tik interneto kompanijų iškabos, greičiau - jų partneriai. Pavyzdžiui, S.O’Nealas atsisakė grynųjų ir sutiko su akcijų sandėriu, perkeldamas savo gerbėjų svetainę Shaq.com iš “Microsoft Network” į “SportsLine.com”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (8)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (10)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (36)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (58)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.