"Semos" akcininkai reikalauja leidimo gaminti stiprius alkoholinius gėrimus

"Valdžia turi aiškiai pasakyti, kad tokio leidimo (gaminti stiprius alkoholinius gėrimus) neduos, tuomet mums telieka šis alternatyvus variantas (sustabdyti įmonę)", laikraščiui "Verslo žinios" teigė "Bennet Distributors" generalinis direktorius Rimvydas Jasinavičius.

Akcininkė teigia, kad, pradėjus gaminti stiprius alkoholinius gėrimus, bendrovės mokami mokesčiai biudžetui padidėtų mažiausiai 10 mln. litų. Pernai "Sema", patyrusi 3,6 mln. litų nuostolių, valstybei pervedė 6 mln. litų mokesčių.

"Sema" turi teisę gaminti tik spiritą ir ne stipresnius kaip 22 laipsnių gėrimus.

Šiemet įmonė ketina atleisti 45 darbuotojus. Šiuo metu bendrovėje keturias dienas per savaitę dirba 212 žmonių. Pernai "Sema" iš darbo atleido apie 100 darbuotojų.

Šių metų sausį bendrovės apyvarta buvo 828 tūkst. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (9)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (15)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.