"Select" pratins prie prekybos paštu

 (2)
Antradienį spaudos konferencijoje "EstSelect" prezidentas Paalas Aschemas nenorėjo nurodyti, kiek bendrovė šiuo metu turi klientų Lietuvoje, tačiau, anot jo, susidomėjimas "Select" siūlomomis prekėmis yra gana didelis.

"Select Vilnius" direktorius Martynas Žibūda teigė, jog bendrovė turi daugiau nei dešimt ar šimtą klientų, be to, Lietuvoje vienas pirkėjas vidutiniškai išleidžia daugiau pinigų nei Skandinavijoje.

Pirkėjas už pasirinktas prekes sumokama tik jas pristačius. Klientai taip pat turi teisę per dvi savaites nepatikusias prekes grąžinti. Pasak P. Aschemo, vidutiniškai yra gražinama apie 10 proc. nupirktų prekių.

1999 metų spalį veiklą Lietuvoje pradėjusi "Select" šiuo metu yra išleidusi du prekių katalogus, kurie yra platinami nemokamai. M. Žibūdos teigimu, katalogai bus leidžiami kas ketvirtį, o du kartus per metus bendrovės klientams bus siūlomi specialūs katalogai.

Pasak P. Aschemo, po poros mėnesių ketinama užsakymus telefonu pradėti priiminėti visą parą, nuo 2001-ųjų metų pradžios norimas prekes bus galima užsisakyti ir internetu.

M. Žibūdos teigimu, kol kas daugiausiai užsakymu gauna paštu ir telefonu. Užsakymai taip pat yra priimami faksu ir elektoriniu paštu, kuris, anot M. Žibūdos, sparčiai populiarėja.

"Select" yra didžiausia prekybos paštu bendrovė Norvegijoje, per partnerius prekiaujanti ir Švedijoje bei Danijoje. Savo veiklą estijoje "Select" pradėjo 1998-ųjų rudenį, Latvijoje "Select" prekėmis pradėta prekiauti 1999-ųjų pavasarį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (3)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.