Sėkmingas "Kalnapilio" ledo alus

 (32)
AB "Kalnapilis" per dvi gegužės savaites alaus pardavė 300.000 dal alaus, tai yra apie 70% daugiau nei per tą patį praėjusio mėnesio laikotarpį.
Mindaugas Šeštokas, UAB "Jungtinis alaus centras" (JAC) rinkodaros direktorius, VŽ sakė, kad tokį "Kalnapilio" alaus pardavimų šuolį daugiausia lėmė mėnesio pradžioje rinkai pateikta nauja alaus rūšis "Kalnapilis in Ice".

"Patys nesitikėjome tokios "Ice" sėkmės – nebespėjame jo vežti į parduotuves, gamyba vyksta visu pajėgumu", – sakė p. Šeštokas. Jo teigimu, "Kalnapilis in Ice" reklamos kampanijai didelių pinigų nebuvo skirta, nes produktas naujas ir patrauklus pats savaime – tiek skoniu, tiek koncepcija – pirkėją patraukia specialus buteliukas, kamštis, etiketė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (27)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (26)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (69)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.