Seimo komitetas slaptai svarsto LTB padėtį

Posėdyje dalyvauja finansų ministras Vytautas Dudėnas, viceministrė ir LTB tarybos pirmininkė Dalia Grybauskaitė, Lietuvos banko valdybos pirmininkas Reinoldijus Šarkinas bei praėjusią savaitę atleistas LTB vadovas Romualdas Visokavičius.

BNS žurnalistė iš posėdžio buvo išprašyta, motyvuojant, kad jis uždaras. Iki šiol uždari komiteto posėdžiai būdavo labai reti.

Oficialiai nepranešta, koks klausimas svarstomas, tačiau neoficialiomis žiniomis, aptariamas netikėtas ir labai greitas didžiausio valstybinio banko vadovybės pakeitimas praėjusią savaitę.

Nuo konservatorių atskilusios nuosaikiųjų konservatorių frakcijos nariai buvo labai pasipiktinę netikėtu R. Visokavičiaus atleidimu. Šiai frakcijai taip pat priklauso buvusio LTB vadovo žmona Birutė Visokavičienė ir buvusi Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkė Elvyra Kunevičienė.

R. Visokavičiaus vadovaujama LTB valdyba finansų ministro V. Dudėno iniciatyva atleista po to, kai paaiškėjo Vyriausybės užsakyto "Arthur Andersen" atlikto patikrinimo išvados.

Oficialiai paskelbta, kad bankas dirbo neefektyviai, viršijo numatytas išlaidas, ypač darbo užmokesčiui ir reklamai, nepadarė būtinų atidėjimų blogoms paskoloms.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (32)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (3)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (32)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.