"Scania" sudomino Vokietijos VW

Apie tai trečiadienį užsiminė Vokietijos bendrovės komercinių automobilių padalinio vadovas Berndas Wiedemannas (Berndas Vydemanas).

Tačiau, pasak jo, "viskas priklausys nuo sąlygų".

B. Wiedemannas trečiadienį pranešė, jog VW komercinių automobilių padalinio pelnas prieš atskaičiuojant mokesčius praėjusiais metais išaugo 6,1 proc. iki 249 mln. eurų, o pardavimai - 2,9 proc. iki 4,35 mlrd. eurų.

VW komercinių automobilių pristatymai Vakarų Europoje 1999-aisiais išaugo, tačiau kitose rinkose sumažėjo - ypač dėl krizės Pietų Amerikoje, kur VW komercinių automobilių pristatymai per metus sumažėjo 23 procentais.

Be to, pranešta, jog per pirmus du šių metų mėnesius VW komercinių automobilių pardavimai visame pasaulyje išaugo 13,5 procento.

Europos Komisija "Scania" ir "Volvo" susijungimui nepritarė, nes susijungusi bendrovė Skandinavijoje būtų įgijusi įgytų dominuojančią poziciją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas (2)

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Ką darys su būsimų pensininkų sukauptu turtu

Šiuo metu per milijoną dirbančiųjų kaupia pensiją antros pakopos pensijų fonduose, kurių turtas vertinamas milijardais eurų. Ką su šiais pinigais ir pačiu pensijų kaupimu planuoja daryti Seimo rinkimuose daugiausia balsų laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)?

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (7)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.