Sausio pradžioje "Lietuvos energijos" 10

Sausio pradžioje "Lietuvos energijos" 10 proc. akcijų paketo šeimininke turėtų tapti Vokietijos bendrovė "E.ON Energie". Jau skelbta, kad "E.ON" gaus "Lietuvos energijos" akcijų iš Švedijos koncerno "Vattenfall".
Perdavusi "Lietuvos energijos" ir kai kurių kitų šalių energetikos bendrovių akcijas "Vattenfall" iš "E.ON" gaus pagrindinį Vokietijos energetikos įmonės "Hamburgische Elektricitaets-Werke" akcijų paketą.

Lietuvos įmonės akcijos "E.ON Energie" atitenka pagal prieš kelis mėnesius pasirašytą "Vattenfall", koncerno "E.ON" ir Švedijos "Sydkraft" susitarimą.

Nors "Vattenfall" praras "Lietuvos energijos" akcijas, atstovybė Lietuvoje nebus uždaroma.

Pasak "Vattenfall Lietuva" vadovo Virginijaus Bučiūno, tai, kad Lietuvoje lieka "Vattenfall" kontora, įrodo bendrovės ilgalaikius tikslus Lietuvoje.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Coca-Cola" laukia permainos (9)

Bendrovės „The Coca-Cola Company“ atstovai praneša, kad Muhtaras Kentas kitąmet pasitrauks iš generalinio bendrovės direktoriaus pareigų.

„Lietuvos geležinkeliai“ kreipsis į specialiąsias tarnybas (29)

Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ po 6-erių bendradarbiavimo su prieštaringos reputacijos Rusijos koncernu „Transmashholding“ metų ketina kreiptis į specialiąsias tarnybas, norėdama sužinoti, ar Rusijos bendrovė kelia grėsmę šalies nacionaliniam saugumui, ar geležinkeliai gali toliau su ja dirbti.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: M. Glodas apie motyvuotus žmones ir jų idėjas startuolių versle (1)

Šioje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ vieši rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ vadovas Mindaugas Glodas. Pažiūrėję laidą žinosite, kur kreiptis, jeigu turite gerą startuolio idėją, nebijote ja pasidalinti ir ieškote vadinamųjų verslo angelų, kurie prisidės ir kartu idėją pavers verslu.

Dėl pažeidimų laikinai uždaryta picerija Palangoje (1)

Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB „Nelima“ picerijos „Boulingas“ (Vytauto g. 98, Palanga) veikla.

Jau ketvirtą kartą apdovanoti geriausi Lietuvos startuoliai (1)

Tradiciniais tapę startuolių apdovanojimai „BZN start Startup Awards 2016“ išdalyti jau ketvirtąjį kartą. Dėl 10 skirtingų nominacijų varžėsi daugiau nei 90 jaunų verslų ir tik patys geriausi rankose laikė apdovanojimo žvaigždę bei partnerių įsteigtus prizus.