Sausio pradžioje "Lietuvos energijos" 10

Sausio pradžioje "Lietuvos energijos" 10 proc. akcijų paketo šeimininke turėtų tapti Vokietijos bendrovė "E.ON Energie". Jau skelbta, kad "E.ON" gaus "Lietuvos energijos" akcijų iš Švedijos koncerno "Vattenfall".
Perdavusi "Lietuvos energijos" ir kai kurių kitų šalių energetikos bendrovių akcijas "Vattenfall" iš "E.ON" gaus pagrindinį Vokietijos energetikos įmonės "Hamburgische Elektricitaets-Werke" akcijų paketą.

Lietuvos įmonės akcijos "E.ON Energie" atitenka pagal prieš kelis mėnesius pasirašytą "Vattenfall", koncerno "E.ON" ir Švedijos "Sydkraft" susitarimą.

Nors "Vattenfall" praras "Lietuvos energijos" akcijas, atstovybė Lietuvoje nebus uždaroma.

Pasak "Vattenfall Lietuva" vadovo Virginijaus Bučiūno, tai, kad Lietuvoje lieka "Vattenfall" kontora, įrodo bendrovės ilgalaikius tikslus Lietuvoje.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Įspūdingas skirtumas: lietuviams nemokama banko paslauga užsienietei kainavo 200 eurų (68)

Į Lietuvą dirbti atvykusiai vietnamietei Minh Thuy Nguyen už sąskaitos atidarymą teko pakloti 200 eurų. Nors jai atstovaujantis advokatas Antantas Damulis dėl tokios didelės kainos piktinosi, „Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraskevičius išaiškino, kad jokios klaidos čia nėra.

S. Skvernelis: bandymas parodys, ar pašto pertvarka vyks visoje Lietuvoje (7)

Valstybės valdomo Lietuvos pašto bandymas, sumažinus pašto skyrių kai kuriuose rajonuose, parodys, ar pertvarka vyks visoje Lietuvoje, sako premjeras Saulius Skverelis.

Pristatė, ką žada keisti vasarą įsigaliosiančiame Darbo kodekse (40)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija susitarimų Trišalėje taryboje pagrindu parengė Darbo kodekso, Užimtumo įstatymo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pakeitimo projektus ir teikia juos derinti suinteresuotoms institucijoms, socialiniams partneriams ir visuomenei, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

D. Mockaus milijonas – ne taip lengvai pasiekiamas (236)

Paaiškėjus, kad Vokietijoje galimai rastas originalus Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, prisimintas koncerno „MG Baltic“ pažadas sumokėti 1 mln. Eur už jo grąžinimą valstybei.

Apgaulė, kuria patikėjo turtingieji: suklaidino patikimo teisininko ir verslininko įvaizdis (28)

Metų metus verslininkus mulkinęs anksčiau advokato padėjėju dirbęs 35 metų teisininkas Paulius Putkis sugebėjo apgauti daugybę žmonių, kai iš jų įvairių projektų įgyvendinimui skolinosi dideles pinigų sumas, nors tuo metu jau ir žinojo, kad jų net negalės grąžinti.