Šalies konsultacinės bendrovės susivienijo

Šalies inžinerinės konsultacinės bendrovės šią savaitę pasirašė sutartį dėl "Integruoto vystymo aljanso" įkūrimo. Sutartį pasirašė viena didžiausių šalies teisines paslaugas teikiančių bendrovių "McDermott, Will & Emery", viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė "SIC rinkos tyrimai" ir kitos bendrovės, praneša "Viešųjų ryšių projektai".
Baltijos ekonomikos vadybos instituto direktorius Gregas Kastingas teigė, kad pagrindinis aljanso sukūrimo tikslas - susijungus teikti visas reikiamas konsultacines paslaugas savivaldybėms bei potencialiems investuotojams.

Jo tvirtinimu, aljanso nariai turės puikias galimybes dalyvauti Pasaulio banko žadamose finansuoti savivaldybių veiklos efektyvumo didinimo programose bei kituose tarptautinių bendrovių investiciniuose projektuose.

"Konsultacinės bendrovės investuotojams teiks informaciją ir projekto vadybos paslaugas nuo bendros idėjos pateikimo, rinkos analizės ir verslo plano iki inžinerinio ar architektūrinio sprendimo bei jo įgyvendinimo", teigė aljanso narės - bendrovės "Matininkai" viceprezidentas Steponas Deveikis.

Bendra aljanso narių metinė apyvarta - daugiau kaip 20 mln. litų, kompanijose dirba daugiau kaip 500 specialistų.

Per metus susivienijusios bendrovės įgyvendina daugiau kaip 300 įvairios apimties ir sudėtingumo projektų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Rekordinių santaupų prikaupę verslai dairosi, kur investuoti (10)

Verslo įmonių santaupos pasiekė rekordą – sąskaitose turimų indėlių suma perkopė daugiau nei 4 mlrd. eurų.

Lietuva smuktelėjo Pasaulio banko reitinge (18)

Pasaulio banko reitinge „Doing Business 2017“ Lietuva užėmė 21-ąją poziciją tarp 190 šalių - tai viena vieta žemiau, nei pernai.

Valonai pyksta ir grasina nutraukti ES ir Kanados derybas (21)

Belgijoje Valonijos regionas nutrauks derybas, kuriomis stengiamasi išgelbėti ES ir Kanados prekybos sutartį, jeigu jis gaus daugiau ultimatumų, pareiškė antradienį Valonijos lyderis Paulis Magnette.

Prieš jus – vienas turtingiausių Lietuvos žmonių (128)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis laikomas ir vienu turtingiausių šalies gyventojų. Kiek iš tikrųjų jis turi pinigų ir turto?

Briuselyje ruošiamas susitarimas su „Gazprom“, kuris nepatiks Lietuvai (259)

Briuselis neilgai trukus gali pasirašyti su Rusijos gamtinių dujų milžine „Gazprom“ susitarimo projektą, kuris užbaigs penkerių metų trukmės antimonopolinį patikrinimą dėl per didelių kainų nustatymo. Ši žinia gali sulaukti nepalankaus įvertinimo iš Rytų Europos valstybių, pykstančių dėl galimybės „Gazprom“ išsisukti nuo baudos.