Šalies alaus daryklos reklamuojasi internete

 (1)
Lietuvos alaus daryklos viena po kitos atidaro savo svetaines internete.
Nuo gegužės 5-osios išsamiai susipažinti su įmone, jos naujienomis internete pakvietė Kauno alaus darykla "Ragutis", nuo gegužės 16-osios - Klaipėdos "Švyturys".

Kitą savaitę savo tinklapius internete atidaro alaus daryklos "Kalnapilis" ir "Utenos alus".

"Ragutis" internete rengs įvairias apklausas, loterijas bei diskusijas, o pastarosiose su svetainės lankytojais ketina dalyvauti ir įmonės vadovai. Kauno įmonės generalinis direktorius Audrius Mikšys žadėjo, kad ateityje per internetą bus galima užsisakyti alaus.

"Švyturys" penktadienį paskelbė taip pat rengsiąs loterijas, o krepšinio aistruolius pakvietė burtis į "Švyturio" krepšinio mėgėjų klubą. Klubo nariams bus rengiama papildoma loterija, jie bus atskirai informuojami apie visus bendrovės organizuojamus arba remiamus sporto renginius.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

ES paskelbė Belgijai 24 valandų ultimatumą dėl CETA

Europos Sąjunga sekmadienį paskelbė Belgijai 24 valandų ultimatumą pareikšti, ar ji gali pritarti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarčiai, ir perspėjo, kad priešingu atveju teks atšaukti numatomą viršūnių susitikimą dėl šios sutarties.

D. Tuskas Belgijos premjero paklaus tiesmuko klausimo (1)

Europos Sąjunga ir Kanada pirmadienį spręs, ar rengti susitikimą, kuriame būtų pasirašyta Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutartis (CETA).

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (13)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.