Rusams gali būti pasiūlyta iki 10 proc. "Mažeikių naftos" akcijų

 (2)
Lietuvos Vyriausybė kol kas nekalba apie didesnio nei 10 proc. "Mažeikių naftos" akcijų paketo pardavimo Rusijos naftos tiekėjams.
"Vyriausybės ir "Williams International" sutartyje nurodoma, kiek akcijų gali būti parduota naftos tiekėjams iš antro opciono, bet sutarties dalyviai gali tartis dėl didesnių paketų. Tačiau tokių diskusijų kol kas nėra", spaudos konferencijoje antradienį sakė premjeras Andrius Kubilius.

Sutartis numato galimybę naftos tiekėjams parduoti iki 10 proc. "Mažeikių naftos" akcijų bei dar tiek pat - užsienio finansų institucijoms.

Be to, teigė A. Kubilius, akcijų pardavimas turi būti susijęs su aiškiu susitarimu, jog tai bus naftos tiekėjai, o ne tik gamintojai.

A. Kubilius nekomentavo ūkio ministro Valentino Milaknio viešų pareiškimų, kad Rusijos naftos bendrovėms gali būti pasiūlyta iki 33 proc. "Mažeikių naftos" akcijų.

Paklaustas, ar svarstoma galimybė dalį "Mažeikių naftos" akcijų parduoti per Nacionalinę vertybinių popierių biržą, A. Kubilius teigė, jog apie tai dar negalvota, tačiau pardavus sutartyse su "Williams" numatytas akcijas, dalį likusių valstybės akcijų galima būtų parduoti tiesiogiai kapitalo rinkose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (21)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (13)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (150)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.