Reorganizacija padėjo "MicroLink"

UAB "MicroLink kompiuteriai" praėjusiais metais praradus trečdalį Lietuvoje turėtos rinkos, jos savininkai pertvarkė bendrovę į atstovybę. Taip sumažinę išlaidas, estai 10% atpigino kompiuterius ir beveik 20% padidino pardavimus.
Pernai 40% kritę UAB "MicroLink kompiuteriai" pardavimai Lietuvoje bei nuo 12% iki 7% sumažėjusi rinkos dalis privertė estų antrinės įmonės savininkus sausio pabaigoje pertvarkyti bendrovę į atstovybę.

Pasak "MicroLink" atstovų, reorganizacija leido ženkliai sumažinti bendrąsias kompanijos administracines išlaidas ir jų sąskaita estiškus kompiuterius Lietuvoje atpiginti 10%.

Dabar atstovybėje dirba dvigubai mažiau žmonių, o nuomojamų patalpų plotas sumažėjo 2/3. Atsisakyta ir prekių sandėlio, nes pereita prie tiesioginės kompiuterių tiekimo 25 partneriams sistemos. Tai leidžia išvengti nuostolių dėl kas savaitę kintančių kompiuterių dalių kainų.

Saulius Jakimavičius, "MicroLink" atstovybės vadovas, džiaugiasi, kad įmonės pertvarka per trumpą laiką padėjo atgauti prarastas pozicijas rinkoje.

Rimčiausi estiškų kompiuterių konkurentai Lietuvoje yra "Hewlett-Packard", IBM bei "Sonex kompiuteriai".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (26)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Rinkimų laimėtojų planai: kurie iš jų virs realybe?

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai žada kai kurių radikalių permainų. Ekonomistai nesutaria, kaip naujos valdžios darbai paveiks eilinio piliečio gyvenimą ir visos šalies ekonomiką.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (156)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.