Reklamos bendrovės sujungtos į tinklą

Sukurtas Baltijos šalių reklamos bendrovių tinklas "Silikons Advertising Network" (SAN), spaudos konferencijoje pranešė "SAN Baltic" valdybos pirmininkas Gintaras Kavacis.
"SAN Baltic" sudaro šešios reklamos bendrovės: "SAN Vilnius" ir "Media Bridge Vilnius", "SAN Riga" ir "Media Bridge Riga", "SAN Tallinn" ir "Media Bridge Tallinn".

Viena bendrovė iš šių porų užsiims reklamos kūrimu, antroji - reklamos patalpinimu visuomenės informavimo priemonėse.

Pasak G. Kavacio, "SAN Baltic" per artimiausius metus tikisi užimti dešimtadalį Baltijos šalių reklamos rinkos.

"SAN Baltic" yra tarptautinės reklamos kompanijos "J. Walter Thomshon Worldwide" partneris, aptarnausiantis jos klientus Baltijos šalyse. Be to, anot G. Kavacio, "SAN Baltic" klientais tapo korporacija "Microsoft" bei korporacijos "Sony" atstovai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (26)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (30)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (101)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.