Registruotų bedarbių sumažėjo

 (18)
Lietuvos darbo biržos duomenimis, lapkričio 1 d. šalyje buvo 196,4 tūkst. darbo ieškančių žmonių – 9,75 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų. Per savaitę registruotas darbas sumažėjo 0,02 proc. punkto arba 400 žmonių.
Registruotų bedarbių sumažėjo
© A.Stackevič nuotr.

Teritorinių darbo biržų specialistai spalio 26–31 dienomis užimtumą suteikė 5,7 tūkst. bedarbių. Tai 600 mažiau nei prieš savaitę.

Per savaitę darbdaviai pateikė 3,6 tūkst. darbo pasiūlymų. Tai 800 mažiau nei prieš savaitę. Darbo rinkoje paklausiausi pardavėjai – 251, sunkiasvorių sunkvežimių ir krovinių transporto priemonių vairuotojai – 186, rinkodaros specialistai ir pardavimų vadybininkai – 114, dažytojai – 105, lengvųjų automobilių, taksi ir furgonų vairuotojai – 88, virėjai – 73, garo variklių ir katilų operatoriai – 67.

Bedarbio statusas buvo suteiktas 5,7 tūkst. darbo ieškančių žmonių. Tai 700 mažiau nei prieš savaitę.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (18)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Sukurtas išmanusis telefonas, atpažįstantis savininką pagal akies rainelę (2)

Sukurtas telefonas, kuris atsirakina, pažinęs savininko akies rainelę. Tai naujausias „Fujitsu Arrows“ gaminys „NX F-04G“, kuris bus pardavinėjamas nuo gegužės pabaigos. Telefonas atpažįsta savininko rainelę per sekundę, kas kartą įsidėmi savininko akių bruožus vis geriau. Telefone yra infraraudonųjų spindulių šviesa, tad jis ir tamsoje atpažįsta savininką.

Skubiai ieško, kam reikia 5 mln. eurų (22)

Finansų ministerija siūlo skubiai paskirstyti 5 mln. eurų Europos Sąjungos paramos, kad ji neliktų nepanaudota ir nereikėtų jos vėl grąžinti ES fondams. Dėl to Vyriausybė sprendžia pasitarime pirmadienį.

Ragina vyriausybes imtis daugiau veiksmų ūkiui skatinti (3)

Trijų stambiausių pasaulio centrinių bankų vadovai savo oficialiuose pasisakymuose monetarinės politikos konferencijose pasinaudojo galimybe ir apgynė taikomas strategijas bei paragino vyriausybes imtis daugiau priemonių ūkio plėtrai didinti. Apie tai praneša "Bloomberg".

Graikijos „Eurovizijos“ daina - dviprasmiška (30)

Per „Eurovizijos“ dainų konkursą Graikijos atstovė Maria Elena Kyriakou atliko dainą „Vienas paskutinis atodūsis“ ir ši daina, Graikijos nemokumo kontekste, galėjo skambėti dviprasmiškai.

„Amazon" keičia savo mokesčių politiką Europoje (4)

JAV technologijų milžinė "Amazon" pajamas iš mažmeninės prekybos pradėjo skaičiuoti kiekvienoje Europos valstybėje, nors anksčiau visi pardavimai buvo vykdomi per mažus mokesčius taikantį Liuksemburgą. Tokio žingsnio imtasi Europos Sąjungos pareigūnams atlikus tyrimą dėl įvairių įmonių mokestinės politikos Europos regione. Apie tai praneša "Dow Jones".