Ragina ir rugsėjo 3-ąją nepardavinėti alkoholio

 (118)
Šiais metais mokslo pradžios šventė Vilniaus rajone bus rugsėjo 3-ąją. Mokyklų sprendimas šventę nukelti į rugsėjo 3-ią dieną, neturi įtakos Alkoholio kontrolės įstatymui, kuriuo rugsėjo 1-ąją draudžiama prekyba alkoholiniais gėrimais, todėl Vilniaus rajono merė Marija Rekst pasiūlė parduotuvėms ir tądien neprekiauti alkoholiu.
Rugsėjo 1 - ji
Rugsėjo 1 - ji
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

„Siūlau visose parduotuvėse, kuriose vykdoma prekyba alkoholiu, rugsėjo 3 d., nors draudimas ir nebegalios, susilaikyti nuo alkoholinių gėrimų prekybos. Tai leis tinkamai sutikti mokslo metų pradžią, prisidėti prie nepilnamečių auklėjimo be žalingų įpročių“, - teigiama merės potvarkyje, skelbia "Vilniaus diena".

Tačiau žurnalistų kalbintos kelių Vilniaus rajono parduotuvių pardavėjos teigė nieko apie siūlymą neprekiauti alkoholiu rugsėjo 3-iąją negirdėjusios.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Pradėjo šiauštis tarp „Vilniaus prekybos“ akcininkų prabėgusi juoda katė (75)

Daugiau nei prieš penkerius metus pradėję klibėti „Vilniaus prekybos“ akcininkų santykiai įgauna naują atspalvį. Prekybos tinklą „Maxima“ valdančios grupės smulkusis akcininkas traukia daugybę metų paslapties skraiste uždengtos grupės istoriją.

Italija pasisako už Europos valiutos fondo įkūrimą (7)

Italija pasisako už glaudesnę Europos integraciją ir už tai, kad būtų įkurtas Europos valiutos fondas, antradienį pareiškė šalies finansų ministras.

Rusijai įtartinai pakvipo vakarietiški prezervatyvai (27)

Rusijoje gali būti apriboti valstybiniai užsakymai prezervatyvams, defibriliatoriams, stomatologiniams instrumentams ir dar virtinei medicininių prekių iš užsienio.

Vyriausybė neklauso Seimo blaivininkų (41)

Vyriausybė neketina sutikti dar labiau apriboti prekybos alkoholiniais gėrimais, kaip siūlo parlamentarai Antanas Matulas ir Vida Marija Čigriejienė.

Auksas brangsta, o platina ir paladis rodo prastus rekordus (10)

Aukso kainos antradienį, susilpnėjus JAV doleriui, auga, o platina ir paladis atpigo iki mažiausio lygio per daugelį metų dėl automobilių katalizatorių perteklinės pasiūlos ir silpnos paklausos. Apie tai informuoja naujienų agentūra „Reuters“.