Ragina ir rugsėjo 3-ąją nepardavinėti alkoholio

 (118)
Rugsėjo 1 - ji
Rugsėjo 1 - ji
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Šiais metais mokslo pradžios šventė Vilniaus rajone bus rugsėjo 3-ąją. Mokyklų sprendimas šventę nukelti į rugsėjo 3-ią dieną, neturi įtakos Alkoholio kontrolės įstatymui, kuriuo rugsėjo 1-ąją draudžiama prekyba alkoholiniais gėrimais, todėl Vilniaus rajono merė Marija Rekst pasiūlė parduotuvėms ir tądien neprekiauti alkoholiu.

„Siūlau visose parduotuvėse, kuriose vykdoma prekyba alkoholiu, rugsėjo 3 d., nors draudimas ir nebegalios, susilaikyti nuo alkoholinių gėrimų prekybos. Tai leis tinkamai sutikti mokslo metų pradžią, prisidėti prie nepilnamečių auklėjimo be žalingų įpročių“, - teigiama merės potvarkyje, skelbia "Vilniaus diena".

Tačiau žurnalistų kalbintos kelių Vilniaus rajono parduotuvių pardavėjos teigė nieko apie siūlymą neprekiauti alkoholiu rugsėjo 3-iąją negirdėjusios.

www.DELFI.lt
 
118
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Vokiečių bankas išdrįso klientus apkrauti nauju mokesčiu (4)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 20:06
Vokietijos „Commerzbank“ ketina pradėti taikyti stambiems savo verslo klientams mokesčius, jei šie banke turi didelių indėlių. Apie tai praneša BBC.

Rusija smogė estiškai žuviai (31)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 19:56
Estijos bendrovės per metus perka arba sugauna apie 55 tūkst. tonų šprotų ir strimelių. Šiuo metu dėl Rusijos paskelbtų sankcijų šalies įmonės negali parduoti apie 35 tūkst. tonų žuvies.

Maskvoje vėl atidarytas pirmasis Rusijoje „McDonald‘s“ restoranas (7)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 19:15
Maskvos centre vėl atvėrė duris pirmasis Rusijos „McDonald's“ restoranas, kuris dėl higienos normų pažeidimų buvo uždarytas 90 dienų. Tačiau daug kas mano, kad tikroji priežastis – susiklosčiusi politinė situacija, nes dėl krizės Ukrainoje pablogėjo Rusijos santykiai su JAV. Kad ir kokia būtų tikroji priežastis, greitojo maisto gigantas pasinaudojo priverstine pertrauka, kad atnaujintų seniausio Rusijoje restorano interjerą, ir planuoja dar plėstis.

Latvijos premjerė: sankcijos Rusijai – ne pats kraštutiniausias sprendimas (8)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 18:52
Nors Rusijai pritaikytos sankcijos kenkia Europai, jei padėtis Ukrainoje negerės, jos nebus švelninamos, per Europos Liaudies Partijos (ELP) grupės susitikimą Jūrmaloje kalbėjo Latvijos premjerė Laimduota Straujuma.

Švelnina prognozes dėl Ebolos smūgio (2)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 18:43
Pasaulio bankas (PB) ketvirtadienį smarkiai sumažino savo prognozes dėl Ebolos Vakarų Afrikoje viruso sukeltų nuostolių pasaulio ekonomikai, nurodo laikraštis „Financial Times“.