Ragina ir rugsėjo 3-ąją nepardavinėti alkoholio

 (118)
Rugsėjo 1 - ji
Rugsėjo 1 - ji
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Šiais metais mokslo pradžios šventė Vilniaus rajone bus rugsėjo 3-ąją. Mokyklų sprendimas šventę nukelti į rugsėjo 3-ią dieną, neturi įtakos Alkoholio kontrolės įstatymui, kuriuo rugsėjo 1-ąją draudžiama prekyba alkoholiniais gėrimais, todėl Vilniaus rajono merė Marija Rekst pasiūlė parduotuvėms ir tądien neprekiauti alkoholiu.

„Siūlau visose parduotuvėse, kuriose vykdoma prekyba alkoholiu, rugsėjo 3 d., nors draudimas ir nebegalios, susilaikyti nuo alkoholinių gėrimų prekybos. Tai leis tinkamai sutikti mokslo metų pradžią, prisidėti prie nepilnamečių auklėjimo be žalingų įpročių“, - teigiama merės potvarkyje, skelbia "Vilniaus diena".

Tačiau žurnalistų kalbintos kelių Vilniaus rajono parduotuvių pardavėjos teigė nieko apie siūlymą neprekiauti alkoholiu rugsėjo 3-iąją negirdėjusios.

www.DELFI.lt
 
118
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

G. Nausėda: jei Rusija keršys, Lietuvos įmonės nepražus (50)

2014 liepos mėn. 30 d. 19:29
SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda teigia, kad dėl įvestų sankcijų silpstanti Rusijos ekonomika veiks ir į mažmeninę prekybą orientuotą Lietuvos eksportą.

Sustabdė Vilniaus kavinės ir Trakų kebabinės veiklą (6)

2014 liepos mėn. 30 d. 17:40
Kavinė Flamingas Žvėryne
Google Maps
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl grubių pažeidimų laikinai sustabdė Vilniaus kavinės „Flamingas“ ir sezoninės kebabibės Trakuose veiklą.

Indikatorius, nežadantis nieko gero nei Šveicarijai, nei ES (1)

2014 liepos mėn. 30 d. 16:38
Pagrindinis Šveicarijos ekonomikos instituto rengiamas ekonomikos indikatorius KOF liepą smunka jau ketvirtąjį mėnesį iš eilės, todėl ekspertai ima tikėti, kad silpnas euro zonos ekonomikos atsigavimas gali nusmukdyti ir Šveicarijoje pagamintų prekių eksportą bei augimo prognozes.

Čekija: prekybinis karas sukurs naują „geležinę uždangą" (21)

2014 liepos mėn. 30 d. 16:17
Čekijos premjeras įsitikinęs, kad naujos JAV ir Europos Sąjungos (ES) sankcijos Maskvai nepaveiks Čekijos ekonomikos, tačiau įspėjo, kad užsitęsęs prekybinis karas gali sukurti naują "geležinę uždangą" tarp Bendrijos ir Rusijos, informuoja "Reuters".

Švedijos ūkyje vėl registruojamas augimas (1)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:56
Švedijos ekonomika antrąjį šių metų ketvirtį vėl suaktyvėjo - daugiausiai prie teigiamų pokyčių prisidėjo pakilęs vartojimas vidaus rinkoje ir didesnės eksporto apimtys. Tiesa, analitikai tikėjosi didesnio pakilimo, be to, smuko ir Švedijos valiutos vertė, praneša "Dow Jones".