"Radiolinja" pretenduoja į trečdalį rinkos

 (5)
Suomijos mobiliojo ryšio bendrovė "Radiolinja" tikisi tapti trečiuoju GSM mobiliojo ryšio operatoriumi Lietuvoje ir per artimiausius 2-3 metus užimti apie trečdalį Lietuvos mobiliojo telefono ryšio rinkos.
Radiolinija
© DELFI
"Mes įsitikinę, kad "Radiolinja" yra geriausia kandidatė gauti trečiąją GSM operatoriaus licenciją", sakė bendrovės prezidentas Pertti Kyttala.

Anot jo, laimėjusi trečiosios GSM licencijos konkursą "Radiolinja" į mobiliojo ryšio tinklo kūrimą, rinkodarą bei paslaugų rengimą per keletą artimiausių metų investuotų apie 100 mln. JAV dolerių (400 mln. litų).

"Radiolinja" projektų Lietuvoje vadovo Philippo Wenzo (Filipo Venco) teigimu, mobiliojo ryšio tinklą "Radiolinja" Lietuvoje įrengtų viena, tačiau paslaugų ruošimui bei tiekimui ketinama kurti bendras įmones.

"Konkrečių partnerių dar neturime. Mes žvalgomės rinkoje, turėjome keletą pokalbių su galimais partneriais, tačiau kalbėti apie rezultatus dar anksti", sakė P. Kyttala.

"Radiolinja" viceprezidentas Pertti Vepsalainenas tvirtino, kad gavusi licenciją, Suomijos bendrovė mobiliojo ryšio paslaugas Lietuvoje pradėtų teikti po 9-12 mėnesių.

"Mes ketiname įrengti mobiliojo ryšio tinklą ir tik tada pasiūlyti savo paslaugas vartotojams. Neplanuojame vienu metu plėsti tinklą ir teikti paslaugas", sakė P. Vepsalainenas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas (2)

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Ką darys su būsimų pensininkų sukauptu turtu

Šiuo metu per milijoną dirbančiųjų kaupia pensiją antros pakopos pensijų fonduose, kurių turtas vertinamas milijardais eurų. Ką su šiais pinigais ir pačiu pensijų kaupimu planuoja daryti Seimo rinkimuose daugiausia balsų laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)?

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (7)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.