Prokurorams nepavyko priteisti 46 tūkst. eurų žalos iš buvusio Turto banko vadovo

 (6)
Prokurorams nepavyko iš buvusio Turto banko vadovo Arnoldo Burkovskio priteisti 46,4 tūkst. eurų žalą, kurią valstybės įmonė patyrė dėl neteisėtai atleisto darbuotojo.
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Lietuvos apeliacinis teismas šią savaitę atmetė Generalinės prokuratūros skundą ir paliko galioti Vilniaus apygardos teismo pernai gruodį priimtą nutartį.

Teismo teigimu, ne A.Burkovskio iniciatyva Turto banke vyko struktūriniai pertvarkymai, panaikintas Teisės departamentas.

„Departamento direktoriaus atleidimo iš darbo neteisėtumą lėmė ne vienasmeniškas buvusio banko direktoriaus sprendimas, bet banko valdymo organų veiksmai - sprendimas dėl struktūros pertvarkymo, etatų panaikinimo“, - rašoma teismo nutartyje.

Prokurorai siekė iš A.Burkovskio gauti 46,4 tūkst. eurų, kuriuos esą įstaiga patyrė, darbuotojui teisme įrodžius, jog jis buvo atleistas neteisėtai.

A.Burkovskis Turto bankui vadovavo nuo 2010 metų rugsėjo iki 2015 metų birželio, iki tol jis metus dirbo ūkio viceministru.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Apkaltinti dėl machinacijų su palūkanomis, „Deutsche Bank“ ir „JPMorgan Chase“ išmokės JAV 148 mln. dolerių (5)

Vokietijos „Deutsche Bank“ ir JAV „JPMorgan Chase“ sumokės iš viso 148 mln. JAV dolerių mainais į grupės investuotojų, apkaltinusių minėtas finansines institucijas manipuliavimu bazinėmis tarpbankinėmis palūkanų normomis, visų teisinių pretenzijų atšaukimą. Tai penktadienį pranešė naujienų agentūra „Reuters“.

Koncerno „Vikonda“ pajamos pernai augo dešimtadaliu (10)

Jolantos Blažytės valdomas koncernas „Vikonda“ praėjusiais metais gavo 219,036 mln. eurų konsoliduotų pajamų - 10,9 proc. daugiau nei 2015 metais, kai koncerno apyvarta buvo 197,558 mln. eurų.

TVF: Lietuvai reikia iš esmės pertvarkyti švietimą (104)

Tarptautinio valiutos fondo (TVF) ekspertai prognozuoja, kad Lietuvos ekonomika, skatinama privataus vartojimo, sėkmingai atsigauna po vangaus 2015-2016 metų laikotarpio ir artimiausiu metu išlaikys spartų augimą.

Apklausa: šalies ekonominės situacijos gerėjimą jaučia 14 proc. gyventojų (65)

Ekonominė padėtis Lietuvoje atrodo pablogėjusi keturiems iš dešimties gyventojų, atskleidė birželio apklausa. Beveik toks pat procentas respondentų nepajuto jokių pokyčių, o palankiai šalies ūkio situaciją vertina maždaug vienas iš dešimties apklaustųjų.

„Bank of America“ renkasi Dubliną kaip ES centrą savo veiklai (3)

Antras didžiausias JAV bankas pagal turimą turtą „Bank of America“ pasirinko Dubliną kaip naująją Europos Sąjungos klientų aptarnavimo bazę. Tai banko atsakas į „Brexit“, informuoja BBC.