Privatūs vežėjai dar tikisi derybų su Vyriausybe

Privatūs Lietuvos vežėjai dar tikisi su Vyriausybe susitarti "taikiu būdu". Sekmadienį Melnragės seniūnijos salėje susirinkę privatūs vežėjai sprendė, kokių tolesnių priemonių imtis prieš kasos aparatų įvedimą.
Sutikime dalyvavo daugiau nei 100 Panevėžio, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, miestų ir rajonų autobusų, mikroautobusų ir taksi įmonių vežėjai.

Kaip BNS sakė Klaipėdos privačių vežėjų asociacijos "Autosektorius" prezidentas Edmundas Bartkus, vežėjai nutarė dar kartą pabandyti tartis su Vyriausybe.

"Nutarėme tartis su Vyriausybe bei Seimu. Valdžia palankų sprendimą atidėti kasos aparatų įvedimą mažiausiai dvejiems metams turi priimti iki trečiadienio", sakė E. Bartkus.

Anot E. Bartkaus, jei susitarti su valdžios vyrais nepavyks, vežėjai žada Vyriausybės nutarimą dėl kasos aparatų įvedimo apskųsti teismui, o kraštutiniu atveju - balandžio 1 dieną blokuoti esančius strateginius objektus.

Privačių Lietuvos autobusų, mikroautobusų ir taksi įmonių vežėjai reikalauja panaikinti Vyriausybės nutarimą dėl kasos aparatų diegimo ir naudojimo maršrutiniuose taksi automobiliuose, kuris turi įsigalioti nuo balandžio 1 dienos.

Vežėjai taip pat reikalauja palikti patento mokestį individualioms įmonėms bei leisti savivaldybėms pačioms nustatyti diferencijuotą maršruto mokestį savo mieste, Vyriausybės ir Susisiekimo ministerijos nustatytose ribose. Patento mokestį taip pat planuojama panaikinti balandžio mėnesį.

Penktadienį Peticijų komisija nutarė siūlyti Vyriausybei netenkinti privačių vežėjų reikalavimų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

JAV ekonomikos augimas – sparčiausias per dvejus metus (3)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį augo sparčiausiai per dvejus metus, atskleidė pirminiai duomenys. Apie tai praneša BBC.

Kokių priemonių imtis įsigijus nekokybišką prekę (3)

Lietuviai labai kuklūs ir nesikreipia dėl nekokybiškų prekių ar paslaugų, tikėdami, kad jų garantija – vos 14 dienų.

Advokatas: Maskvos arbitražas priėmė teisingą sprendimą dėl V. Antonovo ieškinio (5)

Maskvos arbitražo sprendimas nutraukti 40 mlrd. Rusijos rublių vertės (apie 557 mln. eurų) buvusio bankrutavusio banko „Snoras“ didžiausio akcininko Vladimiro Antonovo inicijuotą bylą prieš Lietuvą yra teisingas sprendimas, mano su byla nesusijęs advokatas.

Mažėjo nedarbo lygis Lietuvoje (25)

Lietuvos darbo biržos duomenimis, 2016 m. spalio 1 d. darbo biržoje registruoti neturintys darbo asmenys sudarė 7,2 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų, ir tai yra 0,9 proc. punkto mažiau nei prieš metus.

Nakvynė Alytaus miesto centre – už 10 eurų (4)

Į Alytų atvykę svečiai miesto centre nakvynę parai galės užsisakyti tik už 10 eurų.