Prezidentas ragina Vokietijos verslininkus investuoti Lietuvoje

 (4)
Prezidentas Valdas Adamkus susitiko su 15 didžiausių Vokietijos verslo bendrovių vadovais ir paragino juos investuoti Lietuvoje. Vokietijos verslininkai domėjosi galimybėmis investuoti į Lietuvos energetikos, bankų sektorius, antrinių žaliavų perdirbimo ir kitas ūkio šakas bei išreiškė suinteresuotumą aktyviau dirbti su Lietuvos verslo atstovais.
Didelį vokiečių verslininkų susidomėjimą sukėlė ir Lietuvos turizmo bei infrastruktūros projektai.

V. Adamkus teigė, kad Lietuva kartu su visomis pasaulio bei Europos valstybėmis į 21 amžių žengia pasitikėdama savo jėgomis.

Prezidentas pabrėžė, kad Vokietija yra ne tik svarbi Lietuvos verslo partnerė, bet ir pavyzdys, iš kurios galima semtis patirties, konkuruojant Europos rinkose.

V. Adamkus sakė, kad jo šalyje sėkmingai kuriama atvira visuomenė, yra laisvosios rinkos pagrindai. Jis išreiškė viltį, kad rudenį vyksiantys Seimo rinkimai nepakeis Lietuvos politinės bei ekonominės raidos krypties.

Prezidentas Vokietijos verslininkams pristatė Lietuvos ekonominę padėtį, pinigų politiką ir kvietė juos investuoti į šalies bankų sektorių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Keičiasi Lietuvos banko kasų darbo laikas

Nuo pirmadienio ilginamas Lietuvos banko kasų Vilniuje ir Kaune darbo laikas, siekiant, kad gyventojai galėtų patogiau naudotis nemokamomis grynųjų pinigų paslaugomis, taip pat įsigyti kolekcinių ir proginių monetų, rašoma Lietuvos banko pranešime spaudai.

G. Nausėda: valstiečiai-žalieji gali primesti savo darbotvarkę (9)

Rinkimus didele persvara laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga galės primesti savo ekonominę darbotvarkę ir kelti klausimus dėl didesnio valstybės kišimosi į ekonomiką, sako ekonomistas Gitanas Nausėda. Tačiau jis tikisi, kad valstybės monopolis nėra principinė valstiečių-žaliųjų nuostata.

ES paskelbė Belgijai 24 valandų ultimatumą (27)

Europos Sąjunga sekmadienį paskelbė Belgijai 24 valandų ultimatumą pareikšti, ar ji gali pritarti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarčiai, ir perspėjo, kad priešingu atveju teks atšaukti numatomą viršūnių susitikimą dėl šios sutarties.

D. Tuskas Belgijos premjero paklaus tiesmuko klausimo (3)

Europos Sąjunga ir Kanada pirmadienį spręs, ar rengti susitikimą, kuriame būtų pasirašyta Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutartis (CETA).

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (16)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.