Prekybininkai kovoja dėl aktorės M.Dietrich vardo

Atrodo, kad kova dėl vardo “Marlene” ir toliau tęsis nepaisant teisimo sprendimo, uždraudusio Vokietijos prekybos organizacijai “Trebitsch Produktion Intl.” ant savo produkcijos naudoti garsiosios didžiojo kino ekrano dievaitės Marlene Dietrich vardą.
Marlene Dietrich
Katharina Trebitsch, Josefo Vilsmaierio režisuojamo biografinio filmo “Marlene” prodiuserė, trečiadienį pareiškė galvojanti pateikti apeliaciją dėl teismo sprendimo, uždraudusio naudoti aktorės vardą komerciniais tikslais.

Miuncheno vietinis teismas šią savaitę nusprendė, kad bet kokia produkcija su Marlene vardu “bus be jokių abejonių iš karto siejama su aktore Marlene Dietrich”, todėl uždraudė naudoti šį vardą prekyboje ar siekiant kitų komercinių tikslų.

Kompanija “Trebitsch” ketino pardavinėti “Marlene” vardo juvelyrinius dirbinius, cigaretes bei drobinius rankšluosčius, tačiau dėl neteisėto vardo panaudojimo šiai kompanijai nedelsiant buvo iškelta byla, kurią inicijavo “Marlene Inc.”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.

ES spaudžia Valoniją dėl ES ir Kanados prekybos sutarties (1)

Europos Sąjunga (ES) griebėsi šiaudo, mėgindama išgelbėti Išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimą (CETA) su Kanada po to, kai Belgijos Valonijos regionas atmetė galutinį sprendimo priėmimo terminą. Apie tai praneša BBC.

„Philips“ paskelbė apie 18 proc. išaugusį pelną (1)

Elektroniką gaminančios bendrovės „Philips“ trečiojo ketvirčio pelnas ženkliai išaugo, padidėjus medicinos įrangos pardavimams, praneša BBC.

Bankas įspėja: sukčiai ruošiasi kruopščiai, smogia skaudžiai (4)

Pastaruoju metu į sukčių akiratį vis dažniau patenka ne tik gyventojai, bet ir verslo įmonės, rašoma „Swedbank“ banko pranešime spaudai.