Prancūzijos bendrovė "Dalkia" sprendimą, ar

Prancūzijos bendrovė "Dalkia" sprendimą, ar toliau tęsti derybas dėl investicijų į Kauno šilumos ūkį, ketina priimti per dvi savaites.
Apie tai spaudos konferencijoje Vilniuje pareiškė vienos didžiausių pasaulio bendrovių Prancūzijos "Vivendi" ir jos kontroliuojamos įmonės "Dalkia" prezidentas Rytų ir Vidurio Europai Marcas Boudier (Markas Budjė).

"Mes norime veikti kuo greičiau - principinis sprendimas, tęsti derybas ar ne, turi būti priimtas per dvi savaites", sakė M. Boudier. Pasak jo, jei sprendimas bus teigiamas, svarbiausios problemos turėtų būti išspręstos per 2-3 mėnesius.

"Mums nereikės metų", užtikrino Prancūzijos koncerno atstovas.

"Dalkia" yra pernai paskelbto tarptautinio bendrovės "Kauno energija" nuomos 15-kai metų konkurso antros vietos laimėtoja. Neseniai tolesnių derybų atsisakė konkursą laimėjęs Švedijos koncernas "Vatenfall".

Didžiausios įtakos "Dalkia" sprendimui turės penktadienį įvyksiantis pokalbis su Kauno miesto valdžia. Pasak prancūzų, principiniai klausimai, į kuriuos "Dalkia" nori išgirsti atsakymus, yra šie: kaip padaryti, kad gyventojai gautų šilumą, kaip sumokėti už kurą ir kaip išlaikyti palankius tarifus.

M. Boudier patvirtino jo vadovaujamos bendrovės ilgalaikius investicijų planus Lietuvoje. Anot jo, "Dalkia" investuos ir į mažesnių bei vidutinių miestų šilumos ūkio modernizavimą.

Bendra "Dalkia", ERPB ir Lietuvos "Rubikon" įmonė "Litesko" jau investuoja į kelių rajonų šilumos ūkį. Vien investicijos į 15-kai metų išsinuomotus Marijampolės ir Vilkaviškio šilumos ūkius sieks 62 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (3)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.

„Swedbank“ keičia paslaugų kainodarą (100)

Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, naujos kartos bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma pranešime spaudai.

Steigiami nauji rizikos kapitalo fondai skatins mažų ir vidutinių įmonių plėtrą

Ūkio ministerija planuoja įgyvendinti keturias naujas rizikos kapitalo priemones, pagal kurias bus įsteigti iš Europos regioninės plėtros fondo finansuojami keturi nauji rizikos kapitalo fondai, užtikrinsiantys lengvesnį kapitalo pasiekiamumą labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Finansų ministerija išpirko dalį brangios skolos (10)

Finansų ministerija antrinėje rinkoje anksčiau laiko išpirko 200 mln. JAV dolerių nominaliosios vertės obligacijų, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

R. Budbergytė ragina naują valdžią nepabloginti 2017-ųjų biudžeto (18)

Europos Komisijai pareikalavus Lietuvos pasiaiškinti dėl 2017 metų biudžeto projekto, finansų ministrė Rasa Budbergytė teigia, kad Komisija nori papildomos informacijos dėl Vyriausybės prašomos išimties - didesnio deficito, nuo kitų metų įgyvendinant naują socialinį modelį.