Plečiasi "Bitės GSM" paslaugos verslo klientams

 (2)
"Tikime, kad svarbius verslo klientus patraukti galėsime ir teikdami daugiau integruotų paslaugų", sakė "Bitės GSM" generalinis direktorius Gintautas Pangonis "Bitės GSM" pranešime spaudai.

Pasak jo, kartu su "Ericsson Lietuva" teikiama paslauga yra vienas iš pirmųjų naujosios strategijos žingsnių. Netrukus "Bitė GSM" verslo klientams pradės teikti interneto paslaugas.

Pasak "Bitės GSM" technikos direktoriaus Žilvino Jurkšaus, "GSM Pro" paslauga sujungia geriausias GSM ir radijo ryšio teikiamų telekomunikacijų paslaugų savybes.

Pasak jo, "GSM Pro" vartotojai taip pat gali naudotis visomis įprastomis mobiliojo ryšio paslaugomis, darbo grupes galima sekti ir valdyti taip pat ir interneto tinklu.

"Potencialiais šios įrangos klientais turėtų tapti radijo ryšį darbe naudojančios bei besirengiančios tai padaryti bendrovės", teigė Ž. Jurkšus. Už įprastinį radijo ryšį "GSM Pro" yra pranašesnė tuo, kad jo naudojimui nereikalinga licencija, užtikrinamas didelis tinklo padengimas, galima iš anksto numatyti telekomunikacijų išlaidas. Skirtingai negu naudojantis įprastiniu radijo ryšiu, "GSM Pro" įdiegimas nereikalauja didelių investicijų, tvirtino Ž. Jurkšus.

Pasaulyje yra apie 40 mln. radijo ryšio vartotojų, didžioji dalis kurių - apie 20 mln. - yra JAV, o apie 5 mln. vartotojų šia paslauga naudojasi Europoje.

"GSM Pro" paslauga dažniausiai naudojasi transporto bendrovės, komunalinių paslaugų įmonės, statybos ir gamybos bendrovės.

Šiuo metu "Bitė GSM" turi apie 120 tūkst. abonentų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Nordea“ Baltijos šalyse per tris ketvirčius uždirbo 72 mln. eurų

Baltijos šalių „Nordea“ paskelbė, kad 2016 m. trijų ketvirčių pusmečio veiklos pelnas po atidėjinių sudaro 72 mln. eurų. Devynių mėnesių bendrosios pajamos didėjo 10 proc. Prie šio augimo prisidėjo 8 proc. padidėjusios grynosios pajamos iš komisinių, augant kasdienės bankininkystės paslaugų ir investavimo produktų poreikiui. Grynosios pajamos iš palūkanų, palyginus su atitinkamu laikotarpiu pernai, didėjo 4 proc.

Vyriausybė tarsis, ar reikėtų registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles (26)

Vyriausybė pasitarime pirmadienį numato diskutuoti dėl pataisų, kurias priėmus tektų registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles.

LLRI apie „Doing business” indeksą: stovėjimas vietoje - jau savaime pralaimėjimas (1)

Pasaulio banko kasmet skelbiamas „Doing business” indeksas atskleidė, kad bendros sąlygos verslui veikti per metus Lietuvoje nepagerėjo. Pagal verslo sąlygas Lietuva pasaulyje yra 21-a. Vertinant pagal atnaujintą metodologiją, praėjusiais metais Lietuva buvo toje pačioje vietoje.

Seimo Pirmininkė: dar spėsime priimti Darbo kodeksą (16)

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė įsitikinusi, kad kadenciją baigiantis Seimas per tris likusius posėdžius spės priimti naują Darbo kodeksą.

Italija grasina vetuoti ES biudžetą (4)

Italijos ministras pirmininkas Matteo Renzi dėl kitų Europos Sąjungos (ES) šalių vengimo priimti pabėgėlius pagrasino vetuoti Bendrijos biudžetą, praneša agentūra AFP.