Pirmojo metų ketvirčio "Alnos" apyvarta - 26 mln. litų

Per pirmąjį šių metų ketvirtį informacinių technologijų (IT) bendrovė "Alna" gavo daugiau nei 26 mln. litų pajamų.
Per pirmus tris 1999 metų mėnesius "Alnos" apyvarta buvo 11 mln. litų

Pasak "Viešųjų ryšių" pranešimo, šiemet IT paslaugų ir verslo sprendimų pardavimų sektoriai išaugo 67 procentais. Tam įtakos turėjo ir sparčiai besiplečiantis "Alnos Interneto centras".

Ypač išaugo pajamos, gautos iš privataus sektoriaus - per pirmąjį ketvirtį jos sudarė 72 procentus.

Beveik dvigubai, palyginti su praėjusiais metais, išaugo ir "Office 1" prekybos tinklą plečiančių "Alnos biuro sistemų" apyvarta.

Palyginti su 1999 metų pirmuoju ketvirčiu, dėl išaugusios videokonferencinių technologijų bei serverinių sistemų paklausos dvigubai padidėjo bendrovės kompiuterinių sistemų pardavimai.

Planuojama, kad artimiausiu metu dar labiau augs ir bendrovės programų eksporto sektorius. Per pirmuosius tris šių metų mėnesius programavimo paslaugų eksportas davė 1,5 mln. litų pajamų (1999-ųjų pirmąjį ketvirtį - 750 tūkst. litų).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Baltarusijos turistai į Lietuvą kviečiami ne tik apsipirkti (1)

Ketvirtadienį Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) Baltarusijos turizmo ir žiniasklaidos profesionalus kviečia į Lietuvos sveikatos turizmo naujienų pristatymo renginį Minske.

Brangius LVŽS užmojus įmanoma įgyvendinti nedidinant valstybės skolos? (52)

Didesnės pensijos, labiau prieinamas aukštasis mokslas, ugdymo įstaigų plėtra, minimalios mėnesio algos didinimas, medikų atlyginimų kėlimas ir techninių sąlygų gerinimas – tik dalis „valstiečių“ užmojų, kurie gali kainuoti brangiai.

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (894)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Nutekinti laiškai: S. Jakeliūnas sulaukė dviprasmiškų užuominų (79)

Dirbdamas premjero Algirdo Butkevičiaus patarėju finansų klausimais, valstiečių žaliųjų kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas iš „Swedbank“ konsultuojančio tuometinės „Lawin“ kontoros advokato sulaukė grasinimą primenančių užuominų.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (236)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.