"Pieno žvaigždės" uždirbo 4,3 mln. litų pelno

Šiemet "Pieno žvaigždžių" pelno gavo 3 kartus daugiau nei tuo pat 1999-ųjų metu, kai jo buvo uždirbta 1,4 mln. litų.

Tai BNS pranešė koncerno vyriausioji finansininkė Ramutė Plaušinienė.

Koncerno, kuriam priklauso Mažeikių pieninė ir Pasvalio sūrinė, pardavimai palyginamuoju laikotarpiu išaugo 36,2 proc. iki 95,1 mln. litų. Pernai parduota produkcijos uż 69,8 mln. litų.

"Kauno pienas", kurio 71,99 proc. valdo "Pieno žvaigždės", negalutiniais duomenimis per šešis šių metų mėnesius uždirbo 300 tūkst. litų pelno, apyvarta siekė 22,3 mln. litų.

"Pieno žvaigždės" eksportuoja daugiau nei trečdalį produkcijos.

Koncernas superka daugiau nei ketvirtadalį viso šalyje superkamo pieno.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Coca-Cola" laukia permainos (9)

Bendrovės „The Coca-Cola Company“ atstovai praneša, kad Muhtaras Kentas kitąmet pasitrauks iš generalinio bendrovės direktoriaus pareigų.

„Lietuvos geležinkeliai“ kreipsis į specialiąsias tarnybas (31)

Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ po 6-erių bendradarbiavimo su prieštaringos reputacijos Rusijos koncernu „Transmashholding“ metų ketina kreiptis į specialiąsias tarnybas, norėdama sužinoti, ar Rusijos bendrovė kelia grėsmę šalies nacionaliniam saugumui, ar geležinkeliai gali toliau su ja dirbti.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: M. Glodas apie motyvuotus žmones ir jų idėjas startuolių versle (1)

Šioje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ vieši rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ vadovas Mindaugas Glodas. Pažiūrėję laidą žinosite, kur kreiptis, jeigu turite gerą startuolio idėją, nebijote ja pasidalinti ir ieškote vadinamųjų verslo angelų, kurie prisidės ir kartu idėją pavers verslu.

Dėl pažeidimų laikinai uždaryta picerija Palangoje (1)

Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB „Nelima“ picerijos „Boulingas“ (Vytauto g. 98, Palanga) veikla.

Jau ketvirtą kartą apdovanoti geriausi Lietuvos startuoliai (1)

Tradiciniais tapę startuolių apdovanojimai „BZN start Startup Awards 2016“ išdalyti jau ketvirtąjį kartą. Dėl 10 skirtingų nominacijų varžėsi daugiau nei 90 jaunų verslų ir tik patys geriausi rankose laikė apdovanojimo žvaigždę bei partnerių įsteigtus prizus.