Pieno sektorius nebebus reguliuojamas

 (1)
Vyriausybė trečiadienį pasiūlė, kad pieną superkančios perdirbimo įmonės kas dvi savaites skelbtų spaudoje pieno supirkimo kainas.

Žemės ūkio ministerija įpareigota stebėti pieno sektorių ir iki birželio 15 dienos pateikti savo išvadas, ar reikalinga tolesnė Vyriausybės intervencija į šią rinką.

ŽŪM spaudos atstovas Jonas Rekešius BNS sakė, kad pereiti prie nereguliuojamos pieno rinkos paskatino pieno perdirbėjų nesugebėjimas laiku atsiskaityti su žaliavos gamintojais. "Turime pereiti prie pieno supirkimo, o ne jo surinkimo", teigė J. Rekešius.

Iki šiol pieno perdirbimo įmonės už aukščiausios rūšies pieną mokėjo Vyriausybės nustatytą 650 litų už toną, o už pirmos rūšies - 560 litų kainą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą (2)

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Iš pareigų traukiasi EK vicepirmininkė

Europos Komisijos (EK) vicepirmininkė, Bulgarijos deleguota Europos finansinių programų ir biudžeto komisarė Kristalina Georgieva traukiasi iš pareigų, praneša EK.

Belgijoje Valonijos parlamentas patvirtino ES ir Kanados prekybos sutartį (4)

Belgijoje Valonijos regiono parlamentas penktadienį pritarė svarbiai ES ir Kanados vadinamajai Išsamiosios ekonomikos ir prekybos sutarčiai (Comprehensive Economic and Trade Agreement, CETA) po tikro derybų maratono, kuris baigėsi kompromisu, atvėrusiu kelią Europos Sąjungai pasirašyti šį paktą.

Daugiau kaip 0,5 mln. eurų iššvaistęs įmonės vadovas neteko laisvės (35)

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už iššvaistytą didelės vertės įsiskolinusios ir prie bankroto ribos atsidūrusios bendrovės turtą 61 metų P. J. skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, rašoma Klaipėdos apygardos teismo pranešime spaudai.

JAV ekonomikos augimas – sparčiausias per dvejus metus (26)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį augo sparčiausiai per dvejus metus, atskleidė pirminiai duomenys. Apie tai praneša BBC.