Permainas fondų rinkoje atspindės naujas indeksas

Didžiosios Britanijos finansų kompanija "FTSE International" ir tarptautinis investicijų bankas "ING Barings" pranešė nuo birželio mėnesio pabaigos pradėsią skaičiuoti naują pasaulio vertybinių popierių rinkos indeksą "FTSE All-World Index".
Į šio indekso vertę formuojančių vertybinių popierių sąrašą numatyta įtraukti 2,6 tūkst. bendrovių iš 49 šalių. Šiame sąraše bus ir kai kurių Vidurio bei Rytų Europos šalių (Čekijos, Vengrijos, Lenkijos, Rusijos) emitentai.

"Naujasis indeksas suteiks tarptautiniams investuotojams galimybę efektyviau valdyti kapitalo srautus ekonomikos globalizacijos laikotarpiu", pareiškė "FTSE International" vykdomasis direktorius Markas Makepeace'as (Markas Meikepysas).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (2)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (79)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.

ES spaudžia Valoniją dėl ES ir Kanados prekybos sutarties (2)

Europos Sąjunga (ES) griebėsi šiaudo, mėgindama išgelbėti Išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimą (CETA) su Kanada po to, kai Belgijos Valonijos regionas atmetė galutinį sprendimo priėmimo terminą. Apie tai praneša BBC.