Per 2016 metų paskutinį ketvirtį būsto kainos Lietuvoje padidėjo 1,8 procento

Ketvirtąjį 2016 m. ketvirtį, palyginti su tuo pačiu ankstesnių metų laikotarpiu, būsto kainos euro zonoje šoktelėjo 4,1 proc., o visoje Europos Sąjungoje (ES) pakilo 4,7 proc., skelbia ES statistikos agentūra „Eurostat“.
© DELFI / Orestas Gurevičius

Palyginti su 2016 m. trečiuoju ketvirčiu, ketvirtąjį praėjusių metų ketvirtį būsto kainos euro zonoje ir visoje ES pakilo 0,8 proc.

2016 m. ketvirtąjį metų ketvirtį būsto kainos Lietuvoje per ketvirtį išaugo 1,8 proc., o per metus – 9,5 proc.

Turimais duomenimis, iš ES narių, 2016 m. ketvirtąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu ketvirčiu prieš metus, būsto kainos labiausiai pakilo Čekijoje (11,0 proc.), Vengrijoje (9,7 proc.) ir Lietuvoje (9,5 proc.), tuo tarpu Italijoje būsto kainos išliko beveik stabilios (+0,1 proc.).

Palyginti su trečiuoju 2016 m. ketvirčiu, ketvirtąjį praėjusių metų ketvirtį daugiausia būsto kainos pakilo Maltoje (6,0 proc.), Čekijoje (4,7 proc.), Nyderlanduose (3,2 proc. ir Kipre (3,1 proc.). Šiuo lyginamuoju laikotarpiu būsto kainos labiausiai smuko Danijoje (1,5 proc.), Kroatijoje (0,6 proc.) ir Belgijoje (0,4 proc.).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Vilniuje viduryje pėsčiųjų perėjos atsivėrė smegduobė gatvė užtverta (51)

Vilniuje, Taikos gatvėje, viduryje pėsčiųjų perėjos atsivėrė smegduobė.

Palangoje mažėja poilsiautojų iš Rusijos (4)

Permainingi vasaros orai iš dalies keičia Lietuvos poilsiautojų planus atostogauti Palangoje, bet matyti ir kita tendencija - mažėja svečių iš Rusijos.

IT chaosas „British Airways“ bendrovei kainavo 58 mln. svarų

Dėl kompiuterių sistemos sutrikimo šių metų gegužę oro linijose „British Airways“ (BA) kilęs chaosas, paveikęs tūkstančius keleivių, bendrovei kainavo 65 mln. eurų (58 mln. svarų), informuoja BBC.

„Aprangos“ grupės pelnas šiemet išaugo 11 proc. iki 4,3 mln. eurų (2)

Koncerno „MG Baltic“ valdomos Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos įmonės „Apranga“ grupė pirmąjį šių metų pusmetį uždirbo 4,272 mln. eurų - 11,4 proc. daugiau nei 2016 metų sausį-birželį, kai grupės pelnas buvo 3,834 mln. eurų.

Įtariama, kad įmonės savininką norvegą apgaudinėjo jo buhalterė (10)

Raseinių rajone motorinių katerių gamybos įmonę įkūręs Norvegijos verslininkas džiaugėsi sėkminga jos veikla, pasitikėjo čia dirbančių lietuvaičių komanda ir net neįtarė, kad ne vienerius metus iš jo įmonės buvo grobstomos piniginės lėšos, rašoma policijos pranešime spaudai.