Paveldėtojai ir akcininkai sutarė: „Achemos grupei“ vadovaus A.Laurinaitisatnaujinta 11.57

 (27)
Arūnas Laurinaitis
Arūnas Laurinaitis
© Bendrovės nuotr.

Ketvirtadienį „Achemos grupės“ prezidento Bronislovo Lubio paveldėtojai su kitais koncerno akcininkais sutarė, kad bendrovių valdymo struktūra lieka nepakitusi, o vadovo pareigas ir toliau eina viceprezidentas Arūnas Laurinaitis.

Tai DELFI patvirtino „Achemos grupės“ atstovė spaudai Virginija Dunauskienė.

„Susitikime nuspręsta, kad bendrovių valdymo struktūra išlieka nepakitusi, visos koncerno įmonės ir toliau nepertraukiamai veikia pagal patvirtintus veiklos planus, vykdo bendrovių valdymo organų sprendimais priskirtus uždavinius, koncerno vadovybės pavedimus“, – teigė ji.

Pašnekovė neatskleidė, kaip po B. Lubio mirties pasiskirstė paveldėtojų dalys.

A. Laurinaitis DELFI sakė, kad pagal koncerno įstatus jis vadovaująs, kai nėra prezidento.

„Įvyks akcininkų susirinkimas, tada bus aiškus paveldėjimo ir visi kiti klausimai, tada akcininkai priims sprendimą“, – teigė jis.

A. Laurinaitis sakė nežinantis, kada vyks akcininkų susirinkimas.

DELFI primena, kad didžiausias „Achemos grupės“ akcininkas mirė sekmadienį vakarė. 73-ejų verslininkas ir Nepriklausomybės akto signatas mirė Druskininkuose važiuodamas dviračiu.

B. Lubiui priklausė 62 proc. „Achemos grupės“ akcijų. Daugiau nei 30 įmonių valdantis koncernas yra trečias pagal apyvartą Lietuvoje, jame dirba 5,5 tūkst. žmonių.

www.DELFI.lt
 
27
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Kodėl lietuviai toleruoja šešėlį? (43)

2014 spalio mėn. 20 d. 14:37
Šešėlinė ekonomika Lietuvoje sudaro beveik trečdalį Bendrojo vidaus produkto (BVP). Skirtingais ekonomistų skaičiavimais, nelegalios verslo veiklos mastai gali siekti iki 30 proc. BVP. Nors Lietuvos šešėlinės ekonomikos indeksas mažiausias Baltijos šalyse, siekiant prilygti Vakarų Europos valstybėms, šešėlį turėtume sumažinti daugiau nei perpus.

Pasirodė „Reebok" pardavimo planas

2014 spalio mėn. 20 d. 13:53
Vokietijos sportinės aprangos gamintojos "Adidas AG" akcijų vertė pirmadienį pakilo po to, kai laikraštis "The Wall Street Journal" pranešė apie investuotojų grupės planus už 2,2 mlrd. JAV dolerių įsigyti įmonės padalinį "Reebok". Apie tai praneša naujienų agentūra "Reuters".

Amerikoje auga nerimas dėl Europos būklės (12)

2014 spalio mėn. 20 d. 12:42
Europoje registruojamas silpstantis augimas, aukštas nedarbo lygis ir tykanti defliacijos grėsmė ir vėl kelia nerimą JAV įmonėms. Apie tai praneša naujienų portalas "Dow Jones".

Darbą pradeda naujas ūkio viceministras

2014 spalio mėn. 20 d. 11:54
Pirmadienį ūkio viceministro pareigas pradeda eiti Gediminas Onaitis, iki šiol vadovavęs energijos efektyvumo ir atsinaujinančių energijos išteklių finansavimo konsultacijas teikiančiai įmonei „Dentavis“.

Vokietija keičia požiūrį (2)

2014 spalio mėn. 20 d. 11:51
Vokietijos finansų ministras Wolfgangas Schaeuble mano, kad šalis turi daugiau investuoti didindama savo konkurencingumą, tačiau tai daroma turi būti ne didesnės viešojo sektoriaus skolos sąskaita. Apie tai praneša naujienų portalas "EUbusiness".