Paveldėtojai ir akcininkai sutarė: „Achemos grupei“ vadovaus A.Laurinaitisatnaujinta 11.57

 (27)
Arūnas Laurinaitis
Arūnas Laurinaitis
© Bendrovės nuotr.

Ketvirtadienį „Achemos grupės“ prezidento Bronislovo Lubio paveldėtojai su kitais koncerno akcininkais sutarė, kad bendrovių valdymo struktūra lieka nepakitusi, o vadovo pareigas ir toliau eina viceprezidentas Arūnas Laurinaitis.

Tai DELFI patvirtino „Achemos grupės“ atstovė spaudai Virginija Dunauskienė.

„Susitikime nuspręsta, kad bendrovių valdymo struktūra išlieka nepakitusi, visos koncerno įmonės ir toliau nepertraukiamai veikia pagal patvirtintus veiklos planus, vykdo bendrovių valdymo organų sprendimais priskirtus uždavinius, koncerno vadovybės pavedimus“, – teigė ji.

Pašnekovė neatskleidė, kaip po B. Lubio mirties pasiskirstė paveldėtojų dalys.

A. Laurinaitis DELFI sakė, kad pagal koncerno įstatus jis vadovaująs, kai nėra prezidento.

„Įvyks akcininkų susirinkimas, tada bus aiškus paveldėjimo ir visi kiti klausimai, tada akcininkai priims sprendimą“, – teigė jis.

A. Laurinaitis sakė nežinantis, kada vyks akcininkų susirinkimas.

DELFI primena, kad didžiausias „Achemos grupės“ akcininkas mirė sekmadienį vakarė. 73-ejų verslininkas ir Nepriklausomybės akto signatas mirė Druskininkuose važiuodamas dviračiu.

B. Lubiui priklausė 62 proc. „Achemos grupės“ akcijų. Daugiau nei 30 įmonių valdantis koncernas yra trečias pagal apyvartą Lietuvoje, jame dirba 5,5 tūkst. žmonių.

www.DELFI.lt
 
27
Registruoti (0) Anonimiški (27)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Iš Graikijos: neįmanoma sugrąžinti visą skolą

2015 sausio mėn. 27 d. 10:19
Graikija, turistai
AP/Scanpix
Kairioji partija "Syriza", laimėjusi sekmadienį vykusius Graikijos parlamento rinkimus, siekia peržiūrėti 240 mlrd. eurų paramą, suteiktą šaliai tarptautinių kreditorių.

M. Dubnikovas. Rusija prisižaidė – be sankcijų dar ir reitingai krito

2015 sausio mėn. 27 d. 10:06
Rusijos – Ukrainos įtampos daro savo. Rusija yra spaudžiama tarptautinės bendruomenės, tačiau lygiagrečiai neigiamos žinios atskriejo ir iš reitingų agentūros „Standard & Poor‘s“. Pastaroji Rusijos ilgalaikio skolinimosi reitingą sumažino iki neinvesticinio.

V. Andriukaičio darbą išvadino apgailėtinu (58)

2015 sausio mėn. 27 d. 09:13
Dalia Grybauskaitė, Vytenis Povilas Andriukaitis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Prezidentė Dalia Grybauskaitė „apgailėtinu precedentu“ laiko Briuselio pasiūlymą Maskvai derėtis su valstybėmis dėl maisto produktų embargo panaikinimo, ir mano, kad dėl to atsakomybę turi prisiimti Lietuvos deleguotas sveikatos ir maisto saugos eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, antradienį sakė prezidentės patarėja.

Rusijai – smūgis iš tarptautinės agentūros: V. Putinas ragina išsaugoti „socialinį stabilumą“ atnaujinta (48)

2015 sausio mėn. 27 d. 09:03
Tarptautinė reitingų agentūra „Standard & Poor's“ Rusijos reitingą sumažino iki spekuliacinio lygio – žymos BB+. S&P savo sprendimą paaiškino tuo, kad Rusijos finansų ir kreditų politika prarado lankstumą: padėtis finansų sektoriuje prastėja, o tai riboja Centrinio banko galimybes, rašo newsru.com.

A. Butkevičių pribloškė žinia iš Europos (276)

2015 sausio mėn. 27 d. 08:27
Algirdas Butkevičius
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Premjeras Algirdas Butkevičius teigia esąs priblokštas žinios, kad Europos Komisija galėjo pasiūlyti Rusijai pačiai nuspręsti, kurioms šalims panaikinti maisto produktų embargą. Jis tikisi, kad Europos Sąjunga (ES) atšauks pavienių šalių susitarimus su Maskva ir derėsis vieningai.