Paveldėtojai ir akcininkai sutarė: „Achemos grupei“ vadovaus A.Laurinaitisatnaujinta 11.57

 (27)
Ketvirtadienį „Achemos grupės“ prezidento Bronislovo Lubio paveldėtojai su kitais koncerno akcininkais sutarė, kad bendrovių valdymo struktūra lieka nepakitusi, o vadovo pareigas ir toliau eina viceprezidentas Arūnas Laurinaitis.
Arūnas Laurinaitis
Arūnas Laurinaitis
© Bendrovės nuotr.

Tai DELFI patvirtino „Achemos grupės“ atstovė spaudai Virginija Dunauskienė.

„Susitikime nuspręsta, kad bendrovių valdymo struktūra išlieka nepakitusi, visos koncerno įmonės ir toliau nepertraukiamai veikia pagal patvirtintus veiklos planus, vykdo bendrovių valdymo organų sprendimais priskirtus uždavinius, koncerno vadovybės pavedimus“, – teigė ji.

Pašnekovė neatskleidė, kaip po B. Lubio mirties pasiskirstė paveldėtojų dalys.

A. Laurinaitis DELFI sakė, kad pagal koncerno įstatus jis vadovaująs, kai nėra prezidento.

„Įvyks akcininkų susirinkimas, tada bus aiškus paveldėjimo ir visi kiti klausimai, tada akcininkai priims sprendimą“, – teigė jis.

A. Laurinaitis sakė nežinantis, kada vyks akcininkų susirinkimas.

DELFI primena, kad didžiausias „Achemos grupės“ akcininkas mirė sekmadienį vakarė. 73-ejų verslininkas ir Nepriklausomybės akto signatas mirė Druskininkuose važiuodamas dviračiu.

B. Lubiui priklausė 62 proc. „Achemos grupės“ akcijų. Daugiau nei 30 įmonių valdantis koncernas yra trečias pagal apyvartą Lietuvoje, jame dirba 5,5 tūkst. žmonių.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (27)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Doleris pigina auksą (1)

JAV dolerio kursui pakilus iki aukščiausio lygio per mėnesį, aukso kaina mažėja, informuoja „Reuters“.

Vyriausybės atstovas: Graikija toliau mokės, kiek galės (5)

Sunkumų išgyvenanti Graikija toliau mokės skolas savo tarptautiniams kreditoriams, Europos Sąjungai ir Tarptautiniam valiutos fondui (TVF), reikalaujantiems reformų mainais į likusią paramos dalį, tiek, kiek galės, pirmadienį pareiškė Graikijos vyriausybės atstovas Gabrielis Sakellaridis. Apie tai informuoja „EUbusiness“.

Savininką pagal akies rainelę atpažįstantis išmanusis telefonas (7)

Sukurtas telefonas, kuris atsirakina, pažinęs savininko akies rainelę. Tai naujausias „Fujitsu Arrows“ gaminys „NX F-04G“, kuris bus pardavinėjamas nuo gegužės pabaigos. Telefonas atpažįsta savininko rainelę per sekundę, kas kartą įsidėmi savininko akių bruožus vis geriau. Telefone yra infraraudonųjų spindulių šviesa, tad jis ir tamsoje atpažįsta savininką.

Skubiai ieško, kam reikia 5 mln. eurų (23)

Finansų ministerija siūlo skubiai paskirstyti 5 mln. eurų Europos Sąjungos paramos, kad ji neliktų nepanaudota ir nereikėtų jos vėl grąžinti ES fondams. Dėl to Vyriausybė sprendžia pasitarime pirmadienį.

Ragina vyriausybes imtis daugiau veiksmų ūkiui skatinti (6)

Trijų stambiausių pasaulio centrinių bankų vadovai savo oficialiuose pasisakymuose monetarinės politikos konferencijose pasinaudojo galimybe ir apgynė taikomas strategijas bei paragino vyriausybes imtis daugiau priemonių ūkio plėtrai didinti. Apie tai praneša "Bloomberg".