Paveldėtojai ir akcininkai sutarė: „Achemos grupei“ vadovaus A.Laurinaitisatnaujinta 11.57

 (27)
Ketvirtadienį „Achemos grupės“ prezidento Bronislovo Lubio paveldėtojai su kitais koncerno akcininkais sutarė, kad bendrovių valdymo struktūra lieka nepakitusi, o vadovo pareigas ir toliau eina viceprezidentas Arūnas Laurinaitis.
Arūnas Laurinaitis
Arūnas Laurinaitis
© Bendrovės nuotr.

Tai DELFI patvirtino „Achemos grupės“ atstovė spaudai Virginija Dunauskienė.

„Susitikime nuspręsta, kad bendrovių valdymo struktūra išlieka nepakitusi, visos koncerno įmonės ir toliau nepertraukiamai veikia pagal patvirtintus veiklos planus, vykdo bendrovių valdymo organų sprendimais priskirtus uždavinius, koncerno vadovybės pavedimus“, – teigė ji.

Pašnekovė neatskleidė, kaip po B. Lubio mirties pasiskirstė paveldėtojų dalys.

A. Laurinaitis DELFI sakė, kad pagal koncerno įstatus jis vadovaująs, kai nėra prezidento.

„Įvyks akcininkų susirinkimas, tada bus aiškus paveldėjimo ir visi kiti klausimai, tada akcininkai priims sprendimą“, – teigė jis.

A. Laurinaitis sakė nežinantis, kada vyks akcininkų susirinkimas.

DELFI primena, kad didžiausias „Achemos grupės“ akcininkas mirė sekmadienį vakarė. 73-ejų verslininkas ir Nepriklausomybės akto signatas mirė Druskininkuose važiuodamas dviračiu.

B. Lubiui priklausė 62 proc. „Achemos grupės“ akcijų. Daugiau nei 30 įmonių valdantis koncernas yra trečias pagal apyvartą Lietuvoje, jame dirba 5,5 tūkst. žmonių.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

NT plėtotojus pagal turto areštus aplenkė prekybos įmonės (2)

Rugpjūčio pabaigoje bendra įmonėms pritaikytų turto areštų suma viršijo 1 mlrd. EUR ir buvo 9 proc. arba 105 mln. EUR, mažesnė nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

Pasaulio ekonomikai – prastesni vertinimai (1)

Antradienį Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Christine Lagarde pareiškė, kad pasaulinė ekonomika greičiausiai augs mažiau, nei buvo tikėtasi.

Didžiausi turto areštai rugpjūtį (1)

Lietuvos įmonės šių metų vasarą buvo atsparesnės turto areštams nei tuo pat metu pernai. Šiemet turto valdymo apribojimus patyrė 1,2 proc. mažiau verslo subjektų, tiesa, areštai labiau puolė stambiąsias įmones, rašoma įmonių kreditingumą vertinančios bendrovės „Creditreform Lietuva“ pranešime spaudai.

G. Nausėdos atsakymas verslininkams, nepatenkintiems didėjančiais atlyginimais (220)

Pastaruoju metu kai kurie Lietuvos verslininkai ėmė nerimauti dėl, jų manymu, per sparčiai augančių atlyginimų. Esą dėl to bus prarastas konkurencinis pranašumas. SEB banko prezidento patarėjui Gitanui Nausėdai tokios mintys primena „vien tik iš tarkuotų bulvių pagamintus cepelinus“.

V. Olšauskas. Skolinimo(si) revoliucija: ką mums žada tarpusavio skolinimo sistemos? (1)

Kaip el. paštas ar trumposios žinutės prieš daugiau nei du dešimtmečius pakeitė žmonių įpročius ir išmokė juos efektyviau komunikuoti bei keistis informacija, taip šiuolaikinės technologijos skatina evoliucionuoti ir vieną konservatyviausių ekonomikos šakų – finansus.