Paveldėtojai ir akcininkai sutarė: „Achemos grupei“ vadovaus A.Laurinaitisatnaujinta 11.57

 (27)
Ketvirtadienį „Achemos grupės“ prezidento Bronislovo Lubio paveldėtojai su kitais koncerno akcininkais sutarė, kad bendrovių valdymo struktūra lieka nepakitusi, o vadovo pareigas ir toliau eina viceprezidentas Arūnas Laurinaitis.
Arūnas Laurinaitis
Arūnas Laurinaitis
© Bendrovės nuotr.

Tai DELFI patvirtino „Achemos grupės“ atstovė spaudai Virginija Dunauskienė.

„Susitikime nuspręsta, kad bendrovių valdymo struktūra išlieka nepakitusi, visos koncerno įmonės ir toliau nepertraukiamai veikia pagal patvirtintus veiklos planus, vykdo bendrovių valdymo organų sprendimais priskirtus uždavinius, koncerno vadovybės pavedimus“, – teigė ji.

Pašnekovė neatskleidė, kaip po B. Lubio mirties pasiskirstė paveldėtojų dalys.

A. Laurinaitis DELFI sakė, kad pagal koncerno įstatus jis vadovaująs, kai nėra prezidento.

„Įvyks akcininkų susirinkimas, tada bus aiškus paveldėjimo ir visi kiti klausimai, tada akcininkai priims sprendimą“, – teigė jis.

A. Laurinaitis sakė nežinantis, kada vyks akcininkų susirinkimas.

DELFI primena, kad didžiausias „Achemos grupės“ akcininkas mirė sekmadienį vakarė. 73-ejų verslininkas ir Nepriklausomybės akto signatas mirė Druskininkuose važiuodamas dviračiu.

B. Lubiui priklausė 62 proc. „Achemos grupės“ akcijų. Daugiau nei 30 įmonių valdantis koncernas yra trečias pagal apyvartą Lietuvoje, jame dirba 5,5 tūkst. žmonių.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

D. Peskovas paaiškino, kodėl būtina naikinti prekes, kurioms taikomas embargas (2)

Kremliaus atstovai paaiškino, kodėl buvo priimtas įsakymas sunaikinti prekes, kurioms Rusijoje taikomas embargas. Tokio žingsnio buvo imtasi išaugus kontrabandos apimtims, teigia šalies prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

Nauja licencija užsiimti ne gyvybės draudimo veikla – po 14 metų pertraukos

Ketvirtadienį Lietuvos banko valdyba nutarė išduoti steigiamai uždarajai akcinei draudimo bendrovei „Compensa Vienna Insurance Group“, UADB, draudimo veiklos licenciją, suteikiančią teisę vykdyti ne gyvybės draudimo šakai priskiriamų draudimo grupių veiklą ir privalomojo draudimo veiklą.

Vokietijoje netikėtai išaugo bedarbių skaičius

Vokietijoje bedarbio pašalpos prašančiųjų asmenų skaičius liepą netikėtai išaugo. Tiesa, šalies darbo agentūra BA ketvirtadienį nurodė, kad "darbo rinkos situacija išlieka gera". Apie tai praneša "Dow Jones".

Rusija ruošiasi imtis priemonių prieš naujus „priešus“ (12)

Kremlius neatmeta, kad bus imtasi atsakomųjų priemonių prieš Albaniją, Islandiją, Juodkalniją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Ukrainą, kurios prisijungė prie Rusijai paskelbtų sankcijų.

Latvijos BVP ūgtelėjo 2,6 proc. (1)

Latvijos bendrasis vidaus produktas (BVP) antrąjį šių metų ketvirtį, palyginti su pirmuoju ketvirčiu, atsižvelgus į sezoninius svyravimus, padidėjo 1,2 proc., o lyginant statistiką su praėjusių metų antruoju ketvirčiu ir atsižvelgus į sezoninius svyravimus, šalies BVP padidėjo 2,6 proc., rodo pirminiai šalies Centrinio statistikos biuro duomenys.