Paveldėtojai ir akcininkai sutarė: „Achemos grupei“ vadovaus A.Laurinaitisatnaujinta 11.57

 (27)
Arūnas Laurinaitis
Arūnas Laurinaitis
© Bendrovės nuotr.

Ketvirtadienį „Achemos grupės“ prezidento Bronislovo Lubio paveldėtojai su kitais koncerno akcininkais sutarė, kad bendrovių valdymo struktūra lieka nepakitusi, o vadovo pareigas ir toliau eina viceprezidentas Arūnas Laurinaitis.

Tai DELFI patvirtino „Achemos grupės“ atstovė spaudai Virginija Dunauskienė.

„Susitikime nuspręsta, kad bendrovių valdymo struktūra išlieka nepakitusi, visos koncerno įmonės ir toliau nepertraukiamai veikia pagal patvirtintus veiklos planus, vykdo bendrovių valdymo organų sprendimais priskirtus uždavinius, koncerno vadovybės pavedimus“, – teigė ji.

Pašnekovė neatskleidė, kaip po B. Lubio mirties pasiskirstė paveldėtojų dalys.

A. Laurinaitis DELFI sakė, kad pagal koncerno įstatus jis vadovaująs, kai nėra prezidento.

„Įvyks akcininkų susirinkimas, tada bus aiškus paveldėjimo ir visi kiti klausimai, tada akcininkai priims sprendimą“, – teigė jis.

A. Laurinaitis sakė nežinantis, kada vyks akcininkų susirinkimas.

DELFI primena, kad didžiausias „Achemos grupės“ akcininkas mirė sekmadienį vakarė. 73-ejų verslininkas ir Nepriklausomybės akto signatas mirė Druskininkuose važiuodamas dviračiu.

B. Lubiui priklausė 62 proc. „Achemos grupės“ akcijų. Daugiau nei 30 įmonių valdantis koncernas yra trečias pagal apyvartą Lietuvoje, jame dirba 5,5 tūkst. žmonių.

www.DELFI.lt
 
27
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

ES ruošia dar vieną smūgį Rusijai (71)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 23:33
Europos Parlamentas ketvirtadienį paragino Europos Sąjungą apsvarstyti galimybę atjungti Rusiją nuo tarpbankinių atsiskaitymų sistemos SWIFT vykdant pasaulinius piniginius sandorius, kaip bausmę už jos vaidmenį Ukrainos konflikte. Apie tai informuoja „EUbusiness“.

V. Putinas apie sankcijas: tegul Dievas būna teisėjas (286)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 16:04
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį sukritikavo Europos Sąjungą ir Jungtines Valstijas, esą šios pažeidžia Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) pagrindinius principus, siekdamos nubausti Rusiją dėl krizės Ukrainoje, informuoja „EUbusiness".

Dėl Ž. Juodkienės kreipėsi į VTEK (4)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:43
Ketvirtadienį Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai pateiktas prašymas ištirti, ar buvusi energetikos viceministrė Žydrūnė Juodkienė nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų ir tokiu būdu nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo vastybinėje tarnyboje įstatymo.

„Maximai“ ir „Mantingai“ - įtarimai dėl dešimtmetį galėjusio tęstis susitarimo (66)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:26
„Maximai“ ir „Mantingai“ - įtarimai dėl dešimtmetį galėjusio tęstis susitarimo
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Konkurencijos taryba meta įtarimus UAB "Maxima" ir UAB "Mantinga". Įtariama, kad susitarimas tarp įmonių dėl maisto produktų kainų galėjo tęstis dešimtmetį.

Galingi siurbliai sujudino prekybą D. Britanijoje (2)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:10
Didžiojoje Britanijoje 2014 metų rugpjūtį, lyginant su liepa, mažmeninė prekyba ūgtelėjo 0,4 proc., jos augimui didžiausią įtaką turėjo pagerėję didelio galingumo dulkių siurblių pardavimai prieš įsigaliojant naujosioms Europos Sąjungos (ES) taisyklėms, praneša Nacionalinė statistikos tarnyba (NST).