Paštas susidomėjo elektroninėmis paslaugomis

 (2)
Ieškodama būdų išsilaikyti skaitmeninėje ekonomikoje, Vokietijos pašto sistema ketina vartotojams, turintiems ir neturintiems interneto ryšį, pradėti teikti elektroninio pašto paslaugas.
“Deutsche Post” pirmininkas Klausas Zumwinkelis sakė, jog fiziniams asmenims nemokami elektroninio pašto adresai bus pasiūlyti iki birželio pabaigos.

“Deutsche Post” ketina sukurti elektroninio pašto centrą, kuriame žinutės būtų pasiekiamos naudojantis bet kurio interneto paslaugų teikėjo paslaugomis.

“Mes norime, kad klientai prisirištų prie mūsų, netgi šiame elektronikos amžiuje”, teigė pirmininkas.

Nuo kito mėnesio vartotojai galės pasinaudoti ir kita paslauga: į paštą atsiųsti laišką elektroniniu paštu, o adresatui, neturinčiam ryšio su internetu, jis bus persiunčiamas tradiciniu paštu.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (13)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (71)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.