Paskirtas naujas "Lietuvos geležinkelių" vadovas

Nuo balandžio 11 dienos "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pareigas užims Kęstutis Dirgėla.
Valdas Kuzabavičius, iki šiol laikinai vadovavęs "Lietuvos geležinkeliams", paskirtas pirmuoju generalinio direktoriaus pavaduotoju.

"Lietuvos geležinkelių" valdyba naują vadovą išrinko pirmadienį, pranešė Susisiekimo ministerijos atstovė spaudai.

K. Dirgėla gimė 1960 metų gegužės 9 dieną Klaipėdoje, 1983 metais baigė Kauno politechnikos instituto Radijo elektronikos fakultetą. 1983-1987 metais dirbo Šiaulių mikroelektronikos gamykloje "Nuklon". Nuo 1987 metų dirbo Pramoninės žūklės technikos mokslinio gamybinio susivienijimo Klaipėdos filiale vyresniuoju ekonomistu, inžinieriumi konstruktoriumi, 1990-1992 metais dėstė Klaipėdos universiteto Technikos fakultete.

1992-1996 metais išrinktas Seimo nariu, dirbo Ekonomikos komitete, Valstybinėje energetikos kainų ir tarifų nustatymo komisijoje bei Telekomunikacijų licencijavimo komisijoje.

Nuo 1996-ųjų iki paskyrimo "Lietuvos geležinkelių" vadovu dirbo Seimo pirmininko patarėju ekonomikai ir Seimo pirmininko sekretoriato vadovu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (9)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (15)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.