Pasirašyta sutartis su telekomo patarėjais

Sutarties pasirašymas kiek užtruko, nes dėl objektyvių priežasčių negalėjo pasirašyti vienas konsorciumo dalyvių.

"Formaliai dabar jau pradedame dirbti, nors realiai darbas vyksta nuo sausio vidurio", BNS sakė "CA IB Investmentbank" korporacijų finansų direktorius Baltijos šalims Tomas Marcinkus.

Tikimasi, kad jau kitą savaitę bus pasirašyta Turto fondo, telekomo ir privatizavimo patarėjų bendradarbiavimo sutartis, kuriai praėjusį trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Sutartis numato visų trijų pusių įsipareigojimus ir teises, ruošiant įmonę galutiniam privatizavimui.

Praėjusią savaitę patarėjai iš esmės susitarė ir su akcijų platintojais Lietuvoje - finansų maklerio įmone "Suprema" ir Vilniaus banku, kuris veiks kartu su "VB Vilfima".

Pasak T. Marcinkaus, pasiskirstyta funkcijomis, paruošiant ir platinant akcijas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Vilniaus bankas daugiau kuruos pardavimą Lietuvoje bei mažmeniniams investuotojams, o "Suprema" akcijas siūlys Latvijos ir Estijos instituciniams investuotojams.

Valstybė parduoda likusį 35,03 proc. "Lietuvos telekomo" akcijų paketą, kurį iki vasario vidurio planuojama parduoti greičiausiai Londono ir Vilniaus vertybinių popierių biržose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (26)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (30)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (102)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.