Parlamentarai susirūpino Lietuvos pieno ūkio likimu

 (4)
Seimo Kaimo reikalų komitetas siūlys Vyriausybei keisti pieno supirkimo ir jo kokybės nustatymo tvarką.
Parlamentarų nuomone, naujoji tvarka turėtų užtikrinti, kad nebūtų pažeidžiami pieno gamintojų ir supirkėjų interesai bei pieno kokybės reikalavimai, pranešė Seimo spaudos tarnyba.

Komiteto narių nuomone, naująją tvarką turėtų nustatyti Žemės ūkio ministerija kartu su Žemės ūkio rūmais ir kuriama Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.

Seimo nariai taipogi siūlo ištirti susidariusią padėtį pieno rinkoje ir normalizuoti susikomplikavusius pieno gamintojų ir supirkėjų santykius. Parlamentarų nuomone, žaliava šiuo metu superkama nepagrįstai mažomis kainomis.

Minimalių pieno supirkimo kainų valstybė nebereguliuoja nuo šių metų gegužės 1 dienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (11)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (117)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.