Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune

 (85)
Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune
© A.Didžgalvio nuotr.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pakvietė „Ikea“ atidaryti savo parduotuvę Kaune. Jis kreipėsi į bendrovės vadovus, siūlydamas įvertinti tokias galimybes.

„Kaunas yra Lietuvos centre, todėl lengviausiai pasiekiamas iš bet kurio šalies taško. Turime gerai išvystytą keleivinį ir krovininį oro uostą, per Kauną praeis europinė „Rail Baltica“ geležinkelio vėžė, Kaune susikerta pagrindiniai Lietuvos automobilių keliai. Mūsų miesto įmonėse gaminama „Ikea“ produkcija, Kaune įsikūrusi „Ikea Lietuva“ būstinė.

Visa tai sudaro palankiausias sąlygas jūsų verslo plėtrai. Manau, kad rastume bendrą kalbą ieškodami geriausios vietos jūsų parduotuvei įsikurti. Todėl kviečiu Jus atvykti į Kauno miesto savivaldybę ir aptarti galimų investicijų perspektyvas mūsų mieste“, - laiške rašo miesto vadovas.

Primename, kad „Ikea” teigia stebinti Lietuvos rinką ir mato galimybę per 3-5 metus atidaryti parduotuvę Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
85
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Europos Sąjunga - Rusijai: strateginė partnerystė baigėsi (8)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 13:33
Europos Sąjungos (ES) vyriausybės sprendimą dėl naujų sankcijų Rusijai paketo priims penktadienį, Europos Parlamentui antradienį sakė Italijos užsienio reikalų ministrė Federica Mogherini.

Iš Talino - į Kauną: bus naujų darbo vietų (15)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 12:34
Suomių bendrovė „Fazer“ planuoja perkelti duonos gamybą į Lietuvą ir Latviją. Tai sukurs iki 80 naujų darbo vietų Lietuvoje ir Latvijoje.

Šveicarijos ekonomika silpsta (2)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 12:20
Šveicarijos ekonomikoje antrąjį šių metų ketvirtį buvo registruojama stagnacija, rodo antradienį pateikiami duomenys. Vidutiniam augimo tempui ir vartojimui vidaus rinkoje nepavyko kompensuoti nuosmukio įrenginių eksporto sektoriuje, susidariusio dėl menkos paklausos Europos rinkose. Apie tai praneša BBC.

Rusiją paliks be pinigų (74)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 12:40
Dėl papildomų sankcijų, kurių ketinama imtis prieš Maskvą, investuotojams iš Europos gali būti uždrausta pirkti naujas valstybines Rusijos obligacijas.

Po siurblių – ir kitų buitinių prietaisų draudimai (73)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 12:37
Didelio galingumo plaukų džiovintuvai pateko į elektros prietaisų, kuriuos Europos Sąjunga (ES) ketina uždrausti, sąrašą. Šio draudimo tikslas – sumažinti suvartojamos elektros energijos kiekį.