Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune

 (85)
Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune
© A.Didžgalvio nuotr.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pakvietė „Ikea“ atidaryti savo parduotuvę Kaune. Jis kreipėsi į bendrovės vadovus, siūlydamas įvertinti tokias galimybes.

„Kaunas yra Lietuvos centre, todėl lengviausiai pasiekiamas iš bet kurio šalies taško. Turime gerai išvystytą keleivinį ir krovininį oro uostą, per Kauną praeis europinė „Rail Baltica“ geležinkelio vėžė, Kaune susikerta pagrindiniai Lietuvos automobilių keliai. Mūsų miesto įmonėse gaminama „Ikea“ produkcija, Kaune įsikūrusi „Ikea Lietuva“ būstinė.

Visa tai sudaro palankiausias sąlygas jūsų verslo plėtrai. Manau, kad rastume bendrą kalbą ieškodami geriausios vietos jūsų parduotuvei įsikurti. Todėl kviečiu Jus atvykti į Kauno miesto savivaldybę ir aptarti galimų investicijų perspektyvas mūsų mieste“, - laiške rašo miesto vadovas.

Primename, kad „Ikea” teigia stebinti Lietuvos rinką ir mato galimybę per 3-5 metus atidaryti parduotuvę Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
85
Registruoti (0) Anonimiški (85)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Užblokavo Rusijos bankų šimtus milijonų (4)

2015 kovo mėn. 6 d. 10:28
JAV valdžia įšaldė dviejų Rusijos bankų sąskaitas su bendra 640 mln. JAV dolerių suma, rašo " The Wall Street Journal".

Vadovų konferencijoje – apie karą ir Lietuvos kariuomenę (21)

2015 kovo mėn. 6 d. 10:07
Penktadienį sostinėje prasidėjo vadovų konferencija „EBIT2015“: viena pirmųjų gvildentų temų – apie galimą būsimą karą, paskolas tokiu metu ir Lietuvos kariuomenę.

Lietuvos bankai purtosi amerikiečių (3)

2015 kovo mėn. 6 d. 10:00
Lietuvoje veikiantys bankai pripažįsta JAV reziduojantiems piliečiams neteikiantys dalies paslaugų, kai kurie net neatidaro sąskaitų – JAV piliečius nelaukiamais svečiais Europos bankuose pavertė 2010 metais už Atlanto priimti įstatymai.

Lietuviai dar nepatikėjo, kad karo grėsmė – reali (433)

2015 kovo mėn. 6 d. 07:55
Lietuviai dar nepatikėjo, kad karo grėsmė – reali
AP/Scanpix
Galbūt įspėjimai apie tai, kad po Ukrainos kitas Rusijos taikinys bus Baltijos šalys, ir turi įtakos lietuvių ateities planams, bet ekonominiuose jų lūkesčiuose tai kol kas neatsispindi.

Rusai masiškai sprunka su grynaisiais iš Maskvos? (222)

2015 kovo mėn. 5 d. 22:10
Pasklido gandas, kad iš visų Maskvos oro uostų išvyksta daugybė žmonių, su savimi gabenančių dideles grynųjų pinigų sumas, trūksta muitinės deklaracijos blankų.