Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune

 (85)
Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune
© A.Didžgalvio nuotr.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pakvietė „Ikea“ atidaryti savo parduotuvę Kaune. Jis kreipėsi į bendrovės vadovus, siūlydamas įvertinti tokias galimybes.

„Kaunas yra Lietuvos centre, todėl lengviausiai pasiekiamas iš bet kurio šalies taško. Turime gerai išvystytą keleivinį ir krovininį oro uostą, per Kauną praeis europinė „Rail Baltica“ geležinkelio vėžė, Kaune susikerta pagrindiniai Lietuvos automobilių keliai. Mūsų miesto įmonėse gaminama „Ikea“ produkcija, Kaune įsikūrusi „Ikea Lietuva“ būstinė.

Visa tai sudaro palankiausias sąlygas jūsų verslo plėtrai. Manau, kad rastume bendrą kalbą ieškodami geriausios vietos jūsų parduotuvei įsikurti. Todėl kviečiu Jus atvykti į Kauno miesto savivaldybę ir aptarti galimų investicijų perspektyvas mūsų mieste“, - laiške rašo miesto vadovas.

Primename, kad „Ikea” teigia stebinti Lietuvos rinką ir mato galimybę per 3-5 metus atidaryti parduotuvę Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
85
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Rusija plečia sankcijas prieš Europos Sąjungą (7)

2014 spalio mėn. 21 d. 15:07
Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba "Rosselchoznadzor" nuo spalio 21 d. uždraudė importuoti į šalį iš Europos Sąjungos (ES) valstybių veršienos subproduktus, mėsos nuopjovas, mėsos miltus, veršienos, kiaulienos ar paukštienos taukus.

Prie Muitų sąjungos jungiasi dar viena valstybė (14)

2014 spalio mėn. 21 d. 15:04
Kirgizijos valdžia paskelbė ketinanti prisijungti prie Muitų sąjungos ir Eurazijos ekonominės sąjungos (EES) nuo 2015 metų sausio 1 dienos. Tokią informaciją nurodo Rusijos Federacijos tarybos pirmininkė Valentina Matvijenko po susitikimo su Kirgizijos ministru pirmininku Džomartu Otorbajevu bei šalies prezidentu Almazbeku Atambajevu.

Žinia, kurios dirbantieji laukė 5-erius metus (80)

2014 spalio mėn. 21 d. 11:42
Žinia, kurios dirbantieji laukė 5-erius metus
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Panašu, kad valdantieji ketina padidinti ne tik per krizę sumažintas ligos pašalpas, bet ir nedarbo draudimo išmokas, kurias gauna darbo netekę žmonės.

„Lonely Planet“ įvertino Lietuvą (9)

2014 spalio mėn. 21 d. 11:21
„Lonely Planet“ įvertino Lietuvą
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Kelionių portalas „Lonely Planet“ paskelbė TOP 10 sąrašą šalių, kurias verta aplankyti 2015 m. Tarp šalių – ir Lietuva.

Kinijos ūkio augimas - lėčiausias (2)

2014 spalio mėn. 21 d. 10:31
Kinijos ūkio augimas - lėčiausias
AOP nuotr.
Kinijos ekonomikos augimas trečiąjį šių metų ketvirtį augo lėčiausiai nuo pat finansų krizės pradžios, todėl rinkose kyla spekuliacijos, kad šalies vyriausybei gali tekti imtis papildomų ūkio skatinimo priemonių. Apie tai praneša naujienų agentūra BBC.