Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune

 (85)
Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pakvietė „Ikea“ atidaryti savo parduotuvę Kaune. Jis kreipėsi į bendrovės vadovus, siūlydamas įvertinti tokias galimybes.
Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune
© A.Didžgalvio nuotr.

„Kaunas yra Lietuvos centre, todėl lengviausiai pasiekiamas iš bet kurio šalies taško. Turime gerai išvystytą keleivinį ir krovininį oro uostą, per Kauną praeis europinė „Rail Baltica“ geležinkelio vėžė, Kaune susikerta pagrindiniai Lietuvos automobilių keliai. Mūsų miesto įmonėse gaminama „Ikea“ produkcija, Kaune įsikūrusi „Ikea Lietuva“ būstinė.

Visa tai sudaro palankiausias sąlygas jūsų verslo plėtrai. Manau, kad rastume bendrą kalbą ieškodami geriausios vietos jūsų parduotuvei įsikurti. Todėl kviečiu Jus atvykti į Kauno miesto savivaldybę ir aptarti galimų investicijų perspektyvas mūsų mieste“, - laiške rašo miesto vadovas.

Primename, kad „Ikea” teigia stebinti Lietuvos rinką ir mato galimybę per 3-5 metus atidaryti parduotuvę Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Šių metų kruizinis sezonas - rekordinis

Prognozuota, kad šiemet Klaipėdoje kruizinių laivų sezono metu jais atplauksiančių turistų skaičius bus apie 10 tūkstančių mažesnis nei pernai, tačiau sezonas tapo visų laikų rekordiniu keleivių atžvilgiu - sulaukta 50 laivų ir apie 60 tūkst. keleivių, rašo portalas VE.lt.

„Air France“ vadovai pabėgo iš susitikimo per incidentą su įpykusiais darbuotojais (3)

Du Prancūzijos bendrovės „Air France“ vadovai buvo priversti sprukti iš susitikimo, kuriame buvo aptariamas masinis darbo vietų mažinimas, po to, kai į posėdžių salę su plakatais ir vėliavomis įsibrovė įpykusi minia protestuotojų, vienam iš įmonės vadovų buvo suplėšyti marškiniai, informuoja BBC.

Euro zonos ministrai ragina Graikiją vykdyti reformas (6)

Pirmadienį euro zonos finansų pareigūnai paragino Graikiją kuo sparčiau įgyvendinti mainais už finansinę paramą prisiimtas reformas.

JAV ir 11 šalies partnerių pasiekė TPP susitarimą (11)

JAV, Japonija ir dar 10 kitų Ramiojo vandenyno regiono šalių pasirašė kontroversišką Ramiojo vandenyno regiono partnerystės (TPP) susitarimą, informuoja BBC.

Vyras iš „Ikea“ detalių per tris mėnesius sūnui sumeistravo svajonių lovą (37)

Klipas, kaip Kalifornijos gyventojas sumeistravo sūnui stulbinamą lovą, sulaukė didžiulio populiarumo internete. Edukacinių filmukų kūrėjas Ericas Strongas nusprendė pagaminti šią lovą, kad sūnus nustotų miegoti mažo vaiko lovelėje.