Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune

 (85)
Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune
© A.Didžgalvio nuotr.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pakvietė „Ikea“ atidaryti savo parduotuvę Kaune. Jis kreipėsi į bendrovės vadovus, siūlydamas įvertinti tokias galimybes.

„Kaunas yra Lietuvos centre, todėl lengviausiai pasiekiamas iš bet kurio šalies taško. Turime gerai išvystytą keleivinį ir krovininį oro uostą, per Kauną praeis europinė „Rail Baltica“ geležinkelio vėžė, Kaune susikerta pagrindiniai Lietuvos automobilių keliai. Mūsų miesto įmonėse gaminama „Ikea“ produkcija, Kaune įsikūrusi „Ikea Lietuva“ būstinė.

Visa tai sudaro palankiausias sąlygas jūsų verslo plėtrai. Manau, kad rastume bendrą kalbą ieškodami geriausios vietos jūsų parduotuvei įsikurti. Todėl kviečiu Jus atvykti į Kauno miesto savivaldybę ir aptarti galimų investicijų perspektyvas mūsų mieste“, - laiške rašo miesto vadovas.

Primename, kad „Ikea” teigia stebinti Lietuvos rinką ir mato galimybę per 3-5 metus atidaryti parduotuvę Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
85
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

L. Galdikienė. Baimė sukaustė įmonių investicijas

2014 lapkričio mėn. 26 d. 09:12
Laura Galdikienė
Bendrovės nuotr.
Vienas pagrindinių šalies konkurencingumo bei šalies gyventojų gerovės augimo veiksnių yra investicijos, ypač į įrengimus, technologinį atsinaujinimą bei mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą. Tačiau nepaisant investicijų svarbos, Lietuvoje jos išlieka apgailėtinai žemame lygyje, o pastarojo laikotarpio įvykiai dar labiau pakirto įmonių pasiryžimą aktyviau investuoti.

Dabartinei bankų kultūrai pakeisti „prireiks ištisos kartos"

2014 lapkričio mėn. 26 d. 09:09
Trečiadienį Didžiosios Britanijos verslo mokyklos "Cass Business School" bei įmonės "New City Agenda" analitikų paviešintas tyrimas parodė, kad agresyvią ir netinkamą kultūrą bankuose pakeisti prireiks ištisos kartos. Norint sunaikinti kelis dešimtmečius besivysčiusias ir skandalų audrą sukėlusias netinkamo elgesio normas prireiks kelerių metų, praneša BBC.

Rusijos pamoka Krymui: nereikia tikėti viskuo, ką sako V. Putinas (17)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 08:42
Rusijos centrinio banko atstovas pareiškė, kad, nepaisant to, kad Krymo gyventojai gyvena pagal Rusijos įstatymuose nustatytą tvarką, jiems teks grąžinti iš Ukrainos bankų pasiskolintus pinigus. Šis pareiškimas rodo pasikeitusią Maskvos poziciją – anksčiau Krymo gyventojams buvo siūloma ignoruoti nepadengtus įsiskolinimus.

R. Vainienė. Vilnius veža ir taškas (3)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 07:19
Pagaliau supratau, kuo man patinka Vilnius veža. Primenu, kad „Vilnius veža“ yra Vilniaus savivaldybės įsteigta taksi bendrovė. Valdiškas taksi verslas, žinoma, man niekuo nepatinka. Nes ne savivaldybė turi taksistu dirbti.

Jei Baltarusija pasakys „taip“ Rusijai, kas bus su Lietuva? (248)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 05:30
Rusija jau ėmė kovoti su lietuviškų ir kitų europietiškų prekių tranzitu per savo šalį – taip stengiamasi užkirsti kelią į Rusiją patenkančiai produkcijai, kuriai galioja Rusijos ekonominės sankcijos. Kur kas liūdnesnis scenarijus laukia, jei Baltarusija laikysis analogiškos pozicijos ir eksporto gysla į Rytus išdžius.