Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune

 (85)
Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune
© A.Didžgalvio nuotr.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pakvietė „Ikea“ atidaryti savo parduotuvę Kaune. Jis kreipėsi į bendrovės vadovus, siūlydamas įvertinti tokias galimybes.

„Kaunas yra Lietuvos centre, todėl lengviausiai pasiekiamas iš bet kurio šalies taško. Turime gerai išvystytą keleivinį ir krovininį oro uostą, per Kauną praeis europinė „Rail Baltica“ geležinkelio vėžė, Kaune susikerta pagrindiniai Lietuvos automobilių keliai. Mūsų miesto įmonėse gaminama „Ikea“ produkcija, Kaune įsikūrusi „Ikea Lietuva“ būstinė.

Visa tai sudaro palankiausias sąlygas jūsų verslo plėtrai. Manau, kad rastume bendrą kalbą ieškodami geriausios vietos jūsų parduotuvei įsikurti. Todėl kviečiu Jus atvykti į Kauno miesto savivaldybę ir aptarti galimų investicijų perspektyvas mūsų mieste“, - laiške rašo miesto vadovas.

Primename, kad „Ikea” teigia stebinti Lietuvos rinką ir mato galimybę per 3-5 metus atidaryti parduotuvę Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
85
Registruoti (0) Anonimiški (85)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Apie bendrą Eurazijos sąjungos valiutą kalba atsargiai (5)

2015 sausio mėn. 29 d. 22:26
Eurazijos ekonominėje sąjungoje (EAES) bendra valiuta atsiras dar negreitai. Tokios nuomonės laikosi Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka.

ES apsisprendė dėl sankcijų Rusijai papildyta 21.44 (445)

2015 sausio mėn. 29 d. 21:00
Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai sutarė iki rugsėjo mėnesio pratęsti sankcijas, kurios turėjo nustoti galioti šių metų kovą. Tai apima konkrečių asmenų kelionių draudimą ir lėšų įšaldymą. Sutarta, kad šis sąrašas bus išplėstas, bet kas į jį konkrečiais bus įtraukta bus nuspręsta per savaitę.

V. Putinas skelbia, kaip gelbėti Rusiją (71)

2015 sausio mėn. 29 d. 19:55
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad viena iš svarbių strateginių užduočių, tenkančių vyriausybei – aukšto šalies ekonomikos tempo užtikrinimas, praneša laikraštis „Kommersant“.

Vilniaus savivaldybei paskolino 22 mln. eurų (24)

2015 sausio mėn. 29 d. 17:52
Šiaulių bankas skolų kamuojamai Vilniaus savivaldybei paskolino 22,153 mln. eurų - paskolos lėšomis bus refinansuotos 2011 metais paimtos paskolos.

Skaldyk ir valdyk: Rusija glosto didžiuosius Europos ūkius papildyta 18.48 (332)

2015 sausio mėn. 29 d. 17:26
Skaldyk ir valdyk: Rusija glosto didžiuosius Europos ūkius
AP/Scanpix
Jautienos subproduktų eksporto atnaujinimas buvo pagrindine tema dvišalių susitikimų tarp Vokietijos ir Rusijos žemės ūkio atstovų. Jie susitiko Berlyne vykusios žemės ūkio parodos „Žalioji savaitė“ metu ir dabar susitikimai jau duoda vaisių.