Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune

 (85)
Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pakvietė „Ikea“ atidaryti savo parduotuvę Kaune. Jis kreipėsi į bendrovės vadovus, siūlydamas įvertinti tokias galimybes.
Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune
© A.Didžgalvio nuotr.

„Kaunas yra Lietuvos centre, todėl lengviausiai pasiekiamas iš bet kurio šalies taško. Turime gerai išvystytą keleivinį ir krovininį oro uostą, per Kauną praeis europinė „Rail Baltica“ geležinkelio vėžė, Kaune susikerta pagrindiniai Lietuvos automobilių keliai. Mūsų miesto įmonėse gaminama „Ikea“ produkcija, Kaune įsikūrusi „Ikea Lietuva“ būstinė.

Visa tai sudaro palankiausias sąlygas jūsų verslo plėtrai. Manau, kad rastume bendrą kalbą ieškodami geriausios vietos jūsų parduotuvei įsikurti. Todėl kviečiu Jus atvykti į Kauno miesto savivaldybę ir aptarti galimų investicijų perspektyvas mūsų mieste“, - laiške rašo miesto vadovas.

Primename, kad „Ikea” teigia stebinti Lietuvos rinką ir mato galimybę per 3-5 metus atidaryti parduotuvę Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Rusijos rubliui – dar vienas smūgis (131)

Maskvos valiutų biržai vos pradėjus naują darbo savaitę JAV dolerio ir euro kursai iš karto šoktelėjo daugiau nei vienu rubliu: doleris pirmą kartą nuo kovo 16 d. perkopė 62 rublių slenkstį, o euras pirmą kartą nuo kovo 4 d. pasiekė 69 rublius. Tiesa, vėliau euro kursas šiek tiek smuktelėjo. 10:49 val. Maskvos laiku vienas euras kainavo 68,4 rublių.

Gyventojai apleidžia smulkiųjų kreditų įmones (3)

Gyventojų poreikis skolintis nedideles pinigų sumas mėnesiui ar keliems mažėja jau keturis ketvirčius iš eilės. Per metus išduotų smulkių vartojimo kreditų (iki 290 eurų) sumažėjo beveik penktadaliu.

Rusijos kova su Vakarais žengia į naują etapą (233)

Rusijos vyriausybė patvirtino į šią šalį uždraustų įvežti produktų sunaikinimo taisykles – jie bus naikinami visais įstatymuose numatytais būdais. Produktų paėmimas ir likvidavimas bus vykdomas nepriklausomai nuo to, kam šie produktai priklauso ar kas juos gabeno.

Kinijos gamybos aktyvumas - silpniausias per dvejus metus

Gamybos aktyvumas antrojoje didžiausioje pasaulio ekonomikoje Kinijoje liepą susitraukė daugiausia per dvejus metus, nes naujų užsakymų apimtys sumažėjo daugiau nei prognozuota. Apie tai informuoja BBC.

A. Abromavičius vardina, kaip Lietuva galėtų padėti Ukrainai (26)

Lietuva Ukrainai galėtų padėti restruktūrizuojant valstybės rezervą, skatinant eksportą bei patariant dėl Registrų centro veiklos, mano Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius.