Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune

 (85)
Pakvietė „Ikea“ atidaryti parduotuvę Kaune
© A.Didžgalvio nuotr.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pakvietė „Ikea“ atidaryti savo parduotuvę Kaune. Jis kreipėsi į bendrovės vadovus, siūlydamas įvertinti tokias galimybes.

„Kaunas yra Lietuvos centre, todėl lengviausiai pasiekiamas iš bet kurio šalies taško. Turime gerai išvystytą keleivinį ir krovininį oro uostą, per Kauną praeis europinė „Rail Baltica“ geležinkelio vėžė, Kaune susikerta pagrindiniai Lietuvos automobilių keliai. Mūsų miesto įmonėse gaminama „Ikea“ produkcija, Kaune įsikūrusi „Ikea Lietuva“ būstinė.

Visa tai sudaro palankiausias sąlygas jūsų verslo plėtrai. Manau, kad rastume bendrą kalbą ieškodami geriausios vietos jūsų parduotuvei įsikurti. Todėl kviečiu Jus atvykti į Kauno miesto savivaldybę ir aptarti galimų investicijų perspektyvas mūsų mieste“, - laiške rašo miesto vadovas.

Primename, kad „Ikea” teigia stebinti Lietuvos rinką ir mato galimybę per 3-5 metus atidaryti parduotuvę Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
85
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

ES sutarė dėl naujų sankcijų Rusijai

2014 liepos mėn. 29 d. 19:45
Europos Sąjunga (ES) antradienį susitarė dėl pirmųjų šio valstybių bloko ekonominių sankcijų Rusijai dėl neramumų Ukrainoje.

Lietuva nusivylė ES sprendimu dėl sankcijų Rusijai (122)

2014 liepos mėn. 29 d. 18:52
Lietuva antradienį išsakė nusivylimą, kad naujos Europos Sąjungos (ES) sankcijos neužkerta kelio Prancūzijai parduoti karo laivus Rusijai

Nyderlandai: ES svarstomos sankcijos prieš Rusiją turės greitą poveikį (2)

2014 liepos mėn. 29 d. 18:41
Nyderlandų užsienio reikalų ministras Fransas Timmermansas įsitikinęs, jog Europos Sąjungos (ES) svarstomos priemonės apriboti Rusijos prieigą prie Europos finansinių rinkų duotų greitų rezultatų.

Kryme poilsiaujančių asmenų skaičius dramatiškai smunka (58)

2014 liepos mėn. 29 d. 18:22
Kryme poilsiaujančių asmenų skaičius dramatiškai smunka
AP/Scanpix
Krymo pusiasalį šiais metais turėtų aplankyti 2,5-3 mln. turistų, t.y. perpus mažiau nei 2013-aisiais.

Užkluptos kirpėjos parodė šešėlio mastą (141)

2014 liepos mėn. 29 d. 14:40
Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) patikrino daugiau kaip keturiasdešimt kirpėjų ir nustatė, kad beveik pusė iš jų veiklą vykdė nelegaliai – neįsigiję verslo liudijimų ar individualios veiklos pažymų.