“Orkla” stiprina pozicijas Lietuvoje

Pritraukusi investicijų bendrovė planuoja aktyvinti veiklą kaimyninėse šalyse. “Kadangi buvo pradėta galvoti apie ateitį, būsimą rinką bei veiklą po 5-6 metų, todėl kartu pradėta ir investuotojų paieška”,– sakė Ričardas Suslavičius, UAB “Suslavičius ir partneriai” generalinis direktorius. Jo teigimu, įmonė turi investicinių planų, ir juos įgyvendinti su “Orkla Foods” finansine parama bus daug lengviau.

Pasak p. Suslavičiaus, ateityje bendrovė ketina agresyviau įeiti į kaimynines Latvijos, Estijos, Lenkijos rinkas.

Norvegijos koncerno “Orkla” padaliniams Lietuvoje jau priklauso Panevėžio “Kalnapilio” bei “Utenos alaus” daryklos, bulvių traškučių fabrikas, dalis dienraščio “Kauno diena”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (27)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (26)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (69)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.