"Omnitel" žada kompensuoti klientų nuostolius

 (6)
Mobiliojo ryšio bendrovės "Omnitel" klientams, trečiadienį popiet likusiems be ryšio dėl programinės įrangos sutrikimų vienoje iš komutacinių stočių, bus taikomos kompensacijos, pranešė bendrovės atstovė.
Kaip BNS pranešė bendrovės atstovė ryšiams su visuomene Vanda Nekrašienė, ryšio nesklandumai buvo pašalinti apie 19 valandą.

"Klientams, patyrusiems nepatogumų dėl ryšio nesklandumų, bus taikomos kompensacijos", užtikrino ji.

Kokios kompensacijos bus taikomos, paaiškės kitą savaitę, kai bus suskaičiuota, kiek klientų negalėjo naudotis mobiliaisiais telefonais.

V. Nekrašienės teigimu, sutrikimai komutacinėje stotyje sukėlė nepatogumų tik klientams Vilniuje. Kitur mobilieji telefonai veikė gerai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (9)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (15)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.