"Omnitel" pristatė naują paslaugą

 (3)
"Omnitel" pirmoji Lietuvoje įdiegė WAP (Wireless Applications Protocol) technologiją. Tai yra specialus duomenų perdavimo protokolas bevieliams įrenginiams, įskaitant ir mobiliuosius telefonus, jungiantis dvi - mobiliojo ryšio ir interneto - technologijas.

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje "Omnitel" Prekybos ir rinkodaros departamento direktorius Šarūnas Kliokys teigė, jog WAP technologija yra investicija į ateitį, kadangi kol kas didelio naujos paslaugos vartotojų skaičiaus nesitikima.

"Jei šių metų pabaigoje mes turėsime 2 tūkst. WAP technologiją vartojančių abonentų, tai bus labai geras laimėjimas. Tačiau tai labai optimistinės prognozės", sakė Š. Kliokys.

Pasak "Omnitel" Duomenų perdavimo skyriaus vadovo Zenono Bedalio, WAP paslaugą vartojančių abonentų skaičiaus augimą lems šią sistemą palaikančių telefonų pasiūla, vartotojų susidomėjimas bei jų pasirengimas mokėti už naują paslaugą.

Kol kas Lietuvoje galima įsigyti tik vieną "Nokia" telefoną, palaikantį WAP režimą. Analogiškus telefonus gamina ir "Motorola", netrukus juos ketina pasiūlyti "Siemens" ir "Ericcson", tačiau telefonų gamintojai, įskaitant ir "Nokia", pirmiausia tenkina Vakarų, kur susidomėjimas WAP yra labai didelis, bendrovių paklausą.

WAP paslauga "Omnitel" abonentams kainuos 20 proc. pigiau nei balso pokalbių kaina skambinant "Omnitel" tinkle. Naudojimosi WAP paslauga laikas bus apskaičiuojamas tokiu pat principu kaip ir "Omnitel" siūlomo interneto ryšio.

Spaudos konferencijoje taip pat buvo pristatyti ir iki 30 proc. atpiginti "Omnitel" išankstinio apmokėjimo paslaugos "Extra" mokėjimo planai.

Be to, dabar visiems "Extra" mokėjimo planams suteikiama balso pašto paslauga, įvedamas telefono numeris, kuriuo galima sužinoti kliento naudojamo mokėjimo plano pavadinimą bei tarifus, suteikiama galimybė pakeisti naudojamą mokėjimo planą į kitą, nekeičiant telefono numerio.

Per penkerius veiklos metus veiklai plėsti jau investavusi apie 160 mln. JAV dolerių, šiemet "Omnitel" ketina investuoti 36 mln. dolerių, iš jų 28 mln. dolerių bus skirti informacinėms technologijoms diegti.

"Omnitel" atstovų teigimu, bendrovei dabar priklauso apie 64 proc. GSM mobiliojo ryšio rinkos - dabar "Omnitel" turi 226 tūkst. abonentų (įskaitant ir interneto paslaugų vartotojus).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Nordea“ Baltijos šalyse per tris ketvirčius uždirbo 72 mln. eurų

Baltijos šalių „Nordea“ paskelbė, kad 2016 m. trijų ketvirčių pusmečio veiklos pelnas po atidėjinių sudaro 72 mln. eurų. Devynių mėnesių bendrosios pajamos didėjo 10 proc. Prie šio augimo prisidėjo 8 proc. padidėjusios grynosios pajamos iš komisinių, augant kasdienės bankininkystės paslaugų ir investavimo produktų poreikiui. Grynosios pajamos iš palūkanų, palyginus su atitinkamu laikotarpiu pernai, didėjo 4 proc.

Vyriausybė tarsis, ar reikėtų registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles (26)

Vyriausybė pasitarime pirmadienį numato diskutuoti dėl pataisų, kurias priėmus tektų registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles.

LLRI apie „Doing business” indeksą: stovėjimas vietoje - jau savaime pralaimėjimas (1)

Pasaulio banko kasmet skelbiamas „Doing business” indeksas atskleidė, kad bendros sąlygos verslui veikti per metus Lietuvoje nepagerėjo. Pagal verslo sąlygas Lietuva pasaulyje yra 21-a. Vertinant pagal atnaujintą metodologiją, praėjusiais metais Lietuva buvo toje pačioje vietoje.

Seimo Pirmininkė: dar spėsime priimti Darbo kodeksą (16)

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė įsitikinusi, kad kadenciją baigiantis Seimas per tris likusius posėdžius spės priimti naują Darbo kodeksą.

Italija grasina vetuoti ES biudžetą (4)

Italijos ministras pirmininkas Matteo Renzi dėl kitų Europos Sąjungos (ES) šalių vengimo priimti pabėgėlius pagrasino vetuoti Bendrijos biudžetą, praneša agentūra AFP.