Nušalintajam "Lietuvos geležinkelių" vadovui - aukštas postas

Nauju Susisiekimo ministerijos Geležinkelių departamento direktoriumi, laimėjęs konkursą, paskirtas Stasys Labutis.
Šias pareigas 60 metų S. Labutis, kuris neseniai buvo nušalintas nuo bendrovės "Lietuvos geležinkeliai" generalinio direktoriaus pareigų, pradės eiti kovo viduryje.

"Lietuvos geležinkelių" vadovybė neseniai buvo pakeista dėl prasto valdymo bei nuostolingos veiklos. Negalutiniais duomenimis, pernai "Lietuvos geležinkeliai" patyrė apie 37 mln. litų nuostolių.

Restruktūrizuojami ir privatizuojami "Lietuvos geležinkeliai", kurių 100 proc. akcijų valdo Susisiekimo ministerija, yra tiesiogiai pavaldūs Geležinkelių departamentui.

Kito - Civilinės aviacijos departamento direktoriumi nuo kovo 1-osios paskirtas Kęstutis Povilonis, pranešė ministerijos atstovė spaudai.

50 metų K. Povilonis taip pat laimėjo konkursą. Jis yra baigęs Rygos civilinės aviacijos inžinierių institutą, Krasnyjkuto skrydžių mokyklą, Leningrado civilinės aviacijos akademiją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (27)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (23)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (109)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (65)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.