Nuosprendis dėl "Microsoft" atidėtas

Apygardos teisėjas Thomas Penfieldas Jacksonas (Tomas Penfildas Džeksonas) buvo nurodęs bylos ieškovei - vyriausybei ir atsakovei - "Microsoft" antradienį pranešti apie pažangą siekiant susitarimo. Dabar Th. Jacksonas suteikė pusėms papildomo laiko, kad būtų išsiaiškinta, ar įmanoma pasiekti didesnę pažangą, sakė atstovai.

Nei "Microsoft", nei vyriausybė antradienį po pietų tokio sprendimo nekomentavo.

Th. Jacksono paskirtas tarpininkas - JAV apeliacinio teismo teisėjas Richardas Posneris (Ričardas Posneris) iš Čikagos - po keturis mėnesius trukusių pastangų padėti pusėms galutinai susitarti nesitiki, kad tikslas bus lengvai pasiekiamas.

Šią istorinę antimonopolinę bylą iškėlė Teisingumo departamentas ir 19 valstijų. Th. Jacksonas nustatė, kad "Microsoft" piktnaudžiavo savo monopoline galia, kenkdama ir konkurentams, ir vartotojams.

"Microsoft" sutiko iš dalies pakeisti darbo metodus, tačiau korporacija ir toliau griežtai priešinsis ketinimams ją suskaldyti, sakė atstovai.

Laikraštis "The Wall Street Journal" šios savaitės pradžioje pranešė, kad "Microsoft" sutiko pakeisti dabartinės ir būsimos jos "Windows" programinės įrangos projektus, kad šioje įrangoje būtų galima įkomponuoti konkurentų technologijas. Taip pat pranešama, kad pagal šį pasiūlymą "Microsoft" nebegalės nustatyti diskriminacinių "Windows" kainų, siekdama atsilyginti kompiuterių gamintojams arba juos nubausti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

IKEA atšaukia iš prekybos stulpelius

IKEA atšaukia iš prekybos stulpelius ELVARLI, nes jų netinkamai įtaisytos žiedinės veržlės trukdo arba neleidžia tinkamai pritvirtinti stulpelių prie lubų bei grindų. Manoma, kad šis daiktų laikymo derinys gali atsikabinti ir nukristi. Stulpeliai ELVARLI yra viena iš daiktų laikymo sistemos ELVARLI dalių. IKEA ragina pirkėjus grąžinti stulpelius ELVARLI į parduotuvę ir atgauti pinigus.

„Maxima LT": populiarėja elektroninės Vėlinių žvakės ir dirbtinės gėlės (3)

Lietingi pastarųjų savaičių orai pasiruošimo artėjančioms Vėlinėms nesutrukdė - rodo prekybos tinklo „Maxima" spalio mėnesio pardavimų duomenys. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, šiemet spalį pastebimai išaugo kapų žvakių, gėlių sodinukų ir dirbtinių gėlių pardavimai. Be to, šį rudenį šalies pirkėjai vis daugiau dėmesio skiria ir elektroninėms žvakėms, kurios pirmąkart tinklo parduotuvėse pristatytos pernai.

Baltarusijos turistai į Lietuvą kviečiami ne tik apsipirkti (8)

Ketvirtadienį Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) Baltarusijos turizmo ir žiniasklaidos profesionalus kviečia į Lietuvos sveikatos turizmo naujienų pristatymo renginį Minske.

Brangius LVŽS užmojus įmanoma įgyvendinti nedidinant valstybės skolos? (185)

Didesnės pensijos, labiau prieinamas aukštasis mokslas, ugdymo įstaigų plėtra, minimalios mėnesio algos didinimas, medikų atlyginimų kėlimas ir techninių sąlygų gerinimas – tik dalis „valstiečių“ užmojų, kurie gali kainuoti brangiai.

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (912)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.