Nuo krovininių automobilių kenčiantys gyventojai: mus koneveikia ir grasina

 (51)
Jaunimo gatvėje Alytuje esančio daugiabučio gyventojams ramybės neduoda į kiemą atvažiuojantys krovininiai automobiliai, atvežantys prekes į čia pat esančią maisto ir alkoholinių prekių parduotuvę.
© alytusplius.lt

Gyventojai skundžiasi, kad sunkiasvorės transporto priemonės apgadina kieme stovinčius automobilius ir kelia nepakeliamą triukšmą.

„Jie savavališkai pasidarę rampą iš mūsų kiemo pusės iškrauna prekes, nes kartą yra apgadinę ir apspardę transporto priemones, už kurių sugadinimą tenka susimokėti patiems“, - teigė Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisijos pagalbos paprašę gyventojai.

Prekių iškrovimui skirta rampa yra įrengta vidiniame kieme.

Daugiabučio gyventojai skundėsi, kad norint išvažiuoti iš kiemo, jiems tenka laukti apie pusvalandį, o parodę nepasitenkinimą jie būna iškoneveikti necenzūriniais žodžiais ir sulaukia grasinimų pradurti padangas.

„Krovininiai automobiliai įvažiuoja kirsdami žalią veją ir yra apgadinę prie namo esančią tvorelę. Nesaugu mūsų vaikams ir mums patiems.

utai, kurių langai yra į prekių išsikrovimo vietą, negali pakęsti krovininių automobilių išmetamo kuro kvapo ir keliamo triukšmo“, - Saugaus eismo komisijai savo bėdas išsakė Jaunimo gatvės 76 daugiabučio gyventojai.

Jie vylėsi, kad Saugaus eismo komisijos sprendimu prie įvažiavimo į daugiabučio kiemą bus pastatytas krovininių automobilių eismą draudžiantis ženklas.

Tačiau, kaip teigė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Saugaus eismo komisijos pirmininkas Kęstutis Žuromskas, ženklo statyti neketinama.

„Į parduotuvę atvežamos ir sunkios prekės. Niekas jų taip paprastai nenuneš, reikia privažiuoti. Kalbėjau su parduotuvės savininku, pasiūliau jam pasikalbėti su gyventojais ir ieškoti kompromiso.

Gal jis galėtų įrengti papildomas kelias vietas gyventojų automobiliams statyti , taip būtų daugiau vietos, krovininiai automobiliai galėtų lengviau pravažiuoti“, - kalbėjo K. Žuromskas, besitikintis, kad parduotuvės savininkas su gyventojais ras abiem pusėms tinkantį sprendimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

„Bank of America“ renkasi Dubliną kaip ES centrą savo veiklai

Antras didžiausias JAV bankas pagal turimą turtą „Bank of America“ pasirinko Dubliną kaip naująją Europos Sąjungos klientų aptarnavimo bazę. Tai banko atsakas į „Brexit“, informuoja BBC.

Krovėjas darbe rado gigantišką nuodingą vorą (14)

Jungtinėje Karalystėje (JK), Mersthamo kaimelyje netoli Redhilo, jūriniame konteineryje rastas milžiniškas Australiškasis voras. Jo dydis kelis kartus viršija europiečiams įprasto nariuotakojo dydį. Rastas voras yra beveik tokio dydžio, kaip suaugusi jūrų kiaulytė.

Linksmas kvietimas feisbuke žada po eurą už kiekvieną pasidalijimą (8)

Visuomeninė iniciatyva „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ sulaukė „Tele2“ paramos. Mobiliojo ryšio operatoriaus atstovas Andrius Baranauskas ketvirtadienį paskelbė konkursą, kuriame sudalyvauti gali kiekvienas socialinio tinklo „Facebook“ vartotojas.

„Siemens“ sustabdė įrangos tiekimą Rusijai (27)

Vokietijos pramonės konglomeratas „Siemens“, metęs kaltinimus dėl neteisėto jo gamybos dujų turbinų nukreipimo į Kryme statomą šiluminę elektrinę, penktadienį pranešė stabdantis generuojančios įrangos tiekimą Rusijos valstybės kontroliuojamoms įmonėms, įskaitant „Inter RAO“, „Gazprom energoholding“ ir „RusHidro“.

Antstoliai negaus atlygio už mažų skolų išieškojimą (29)

Už nedidelių skolų išieškojimą antstolis negaus atlygio, penktadienį sutarta teisingumo ministrės Mildos Vainiutės ir Antstolių rūmų pirmininkės Ingos Karalienės susitikime.