Nuo krovininių automobilių kenčiantys gyventojai: mus koneveikia ir grasina

 (51)
Jaunimo gatvėje Alytuje esančio daugiabučio gyventojams ramybės neduoda į kiemą atvažiuojantys krovininiai automobiliai, atvežantys prekes į čia pat esančią maisto ir alkoholinių prekių parduotuvę.
© alytusplius.lt

Gyventojai skundžiasi, kad sunkiasvorės transporto priemonės apgadina kieme stovinčius automobilius ir kelia nepakeliamą triukšmą.

„Jie savavališkai pasidarę rampą iš mūsų kiemo pusės iškrauna prekes, nes kartą yra apgadinę ir apspardę transporto priemones, už kurių sugadinimą tenka susimokėti patiems“, - teigė Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisijos pagalbos paprašę gyventojai.

Prekių iškrovimui skirta rampa yra įrengta vidiniame kieme.

Daugiabučio gyventojai skundėsi, kad norint išvažiuoti iš kiemo, jiems tenka laukti apie pusvalandį, o parodę nepasitenkinimą jie būna iškoneveikti necenzūriniais žodžiais ir sulaukia grasinimų pradurti padangas.

„Krovininiai automobiliai įvažiuoja kirsdami žalią veją ir yra apgadinę prie namo esančią tvorelę. Nesaugu mūsų vaikams ir mums patiems.

utai, kurių langai yra į prekių išsikrovimo vietą, negali pakęsti krovininių automobilių išmetamo kuro kvapo ir keliamo triukšmo“, - Saugaus eismo komisijai savo bėdas išsakė Jaunimo gatvės 76 daugiabučio gyventojai.

Jie vylėsi, kad Saugaus eismo komisijos sprendimu prie įvažiavimo į daugiabučio kiemą bus pastatytas krovininių automobilių eismą draudžiantis ženklas.

Tačiau, kaip teigė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Saugaus eismo komisijos pirmininkas Kęstutis Žuromskas, ženklo statyti neketinama.

„Į parduotuvę atvežamos ir sunkios prekės. Niekas jų taip paprastai nenuneš, reikia privažiuoti. Kalbėjau su parduotuvės savininku, pasiūliau jam pasikalbėti su gyventojais ir ieškoti kompromiso.

Gal jis galėtų įrengti papildomas kelias vietas gyventojų automobiliams statyti , taip būtų daugiau vietos, krovininiai automobiliai galėtų lengviau pravažiuoti“, - kalbėjo K. Žuromskas, besitikintis, kad parduotuvės savininkas su gyventojais ras abiem pusėms tinkantį sprendimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Pasikeitus tvarkai, gyventojai renkasi kitus atsiskaitymo už komunalinius mokesčius būdus

Pasikeitus atsiskaitymo už komunalinius mokesčius tvarkai e. bankuose, gyventojai renkasi kitus atsiskaitymo už elektros energiją ir gamtines dujas būdus, rašoma pranešime spaudai.

„Biržos laikmatis“: OPEC pasiekė susitarimą, bet naftos kaina smigo žemyn

OPEC naftos gavybą ribos dar devynis mėnesius. Nepaisant vakar Vienoje pasiekto susitarimo, „Brent“ tipo naftos kaina nukrito 4,63 proc., iki 51,46 JAV dolerio už barelį.

Japonijos bazinė infliacija balandį – 0,3 proc.

Japonijos bazinė infliacija šių metų balandžio mėnesį augo 0,3 proc., praneša naujienų agentūra AP.

FED pareigūnas: JAV infliacijos trajektorija nuo 2012 m. kelia nerimą (1)

Dabartinis kainų lygis Jungtinėse Valstijose yra pastebimai žemesnis nei toks, kuris būtų buvęs, jei JAV federalinis atsargų bankas (FED) sugebėtų pasiekti 2 proc. metinės infliacijos tikslą. Tokia tendencija kelia nerimą, teigia Sent Luiso FED prezidentas Jamesas Bullardas.

„Metų paslaugoje 2017” triumfavo išmaniojo tapatybės patvirtinimo įrankio kūrėjai (3)

Vandenilio technologijos, išmanieji logistikos sprendimai ir elektroniniai tapatybės patvirtinimo įrankiai, hibridinio tipo internetas, suskystintųjų gamtinių dujų eksportas nedideliais dujovežiais, visų dantų atkūrimas per vieną dieną – tai tik dalis įvairiuose paslaugų sektoriuose veikiančių inovatyvių ir modernių sprendimų, sulaukusių verslo lyderių pripažinimo.