Nuo birželio atpigs traukinių bilietai

 (1)
Bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" nuo birželio 1 dienos sumažins kai kuriuos keleivių pervežimo vietos traukiniais tarifus.
Toks sprendimas priimtas Susisiekimo ministerijos kolegijos posėdyje ketvirtadienį.

"Kol kas nustatyti tik maksimalūs keleivių pervežimo tarifai. "Lietuvos geležinkeliai" dar turės iki birželio 1 dienos parengti nuolaidų taikymo tvarką", BNS sakė bendrovės Keleivių vežimo valdybos viršininkas Stasys Pieslikas.

Keleivių vežimo vietiniais traukiniais kilometro (km) kaina iki 50 km, kaip ir iki šiol, bus 10 centų.

Važiuojant atstumą nuo 51 iki 100 km, kilometro įkainis bus 9 centai, nuo 101 iki 150 km - 8 centrai ir taip toliau. Kuo toliau keleivis važiuos, tuo mažiau mokės.

Bilietas iš Vilniaus į Kauną atpigtų 6 proc. ir kainuotų nuo 9,8 iki 10,8 lito, į Šiaulius - 16 proc. ir kainuotų 9,8-10,8 lito, į Klaipėdą atpigtų 28 proc. ir kainuotų nuo 26,1-47,8 lito.

Planuojama, kad sumažinus vietinių traukinių keleivių vežimo tarifus, "Lietuvos geležinkelių" pajamos šiais metais padidės 2,7 proc. arba 0,9 mln. litų, o 2001-siais - 4,1 proc., arba 1,3 mln. litų.

1999-ųjų gruodį bendrovė traukinių bilietų vietos maršrutais kainas padidino vidutiniškai 40 proc., ir todėl keleivių srautas geležinkeliais labai sumažėjo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (6)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (39)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (45)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.