Norvegijos investuotojai įsigijo "Suslavičių ir partnerius"

"Suslavičiaus ir partnerių" akcininkų interesams derybose su Norvegijos investuotojais atstovavo Vilniaus banko dukterinė įmonė FMĮ "VB Vilfima" bei verslo teisės grupė "Foresta". "Orklos" interesams atstovavo advokatų kontora "Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai".

Apie tai pranešama trečiadienį Vilniaus banko Ryšių su visuomene skyriaus išplatintame pranešime spaudai.

Norvegijos investuotojai įsigijo dalį esamų "Suslavičiaus ir partnerių" akcijų ir nupirko naują bendrovės akcijų emisiją.

Sandorio suma neatskleidžiama. Gautas lėšas įmonė naudos gamybos modernizavimui bei naujų produktų gamybos įsisavinimui.

"Suslavičius ir partneriai" yra kečupų ir pomidorų padažų gamintojų lyderė Lietuvoje - jai priklauso apie 30 proc. šalies rinkos. 2000 metais įmonė planuoja gauti apie 12 mln. litų pajamų.

"Orkla ASA" yra viena iš didžiausių Norvegijos vertybinių popierių biržoje listinguojamų bendrovių, kurios metinės pardavimų ir paslaugų pajamos siekia 30 mlrd. Norvegijos kronų (14,3 mlrd. litų).

Kovo pradžioje sandoriui pritarė Konkurencijos taryba.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (26)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Rinkimų laimėtojų planai: kurie iš jų virs realybe?

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai žada kai kurių radikalių permainų. Ekonomistai nesutaria, kaip naujos valdžios darbai paveiks eilinio piliečio gyvenimą ir visos šalies ekonomiką.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (156)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.