Nesusitaria dėl transliavimo teisių

Lietuvos rusų sąjunga, Klaipėdos savivaldybėje turinti 7 vietas, kreipėsi į Rusijos ORT televizijos kanalo vadovus, prašydama uostamiesčio kabelinei televizijai "Balticum TV" suteikti kanalo transliavimo licenciją.
Dabar išskirtines teises šio kanalo platinimui turi Vilniaus UAB "Aprolita". Nesutarimai tarp abiejų firmų prasidėjo praėjusias metais.

Pasak Vlado Sraupo, "Balticum TV" programų direktoriaus, "Aprolita" pavėlavo nutraukti iki šiol galiojusią sutartį ir jos galiojimas prasitęsė metams senomis sąlygomis.

Tuo tarpu "Aprolita" nori "2 kartus padidinti mokestį už teisę ORT retransliuoti Klaipėdoje", o nesusitarus kelina nutraukti sutartį.

"Laikinai problemą išsprendėme pasirašydami ketinimų protokolą", - sako p. Straupas. Anot jo, sutikus su pirminėmis "Aprolitos" sąlygomis tektų didinti abonentinį mokestį. "Aprolita" nori gauti pinigus už transliavimo teisę ir už platinamą vietinę reklamą. "Baticum TV" jau daugiau nei mėnesį netransliuoja "Aprolitos" reklamos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai (2)

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (15)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (27)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (9)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.