Neramumai JAV akcijų rinkoje dar nesibaigė

 (6)
Analitikų teigimu, pirmadienį atsigavus JAV akcijų rinkai, neramumai joje dar nesibaigė.
Pasak jų, praūžus blogiausiai savaitei 40-metėje "Nasdaq" istorijoje, investuotojai liks atsargūs ir pardavinės akcijas pasirodžius bent menkiausiam smukimo ženklui.

"Nasdaq" praėjusią savaitę smuko 25 proc., vien penktadienį užfiksuoti rekordiniai trijų pagrindinių JAV akcijų rinkos indeksų "Dow Jones", "Nasdaq" ir "S&P 500" smukimai punktais.

Pirmadienį JAV akcijų rinka atsigavo: "Dow Jones" išaugo 2,69 proc. iki 10 582,51 punkto, "Nasdaq Composite" - 6,56 proc. iki 3539,16 punkto, o "S&P 500" - 3,25 proc. iki 1401,44 punkto.

"Rinka tebeieško pusiausvyros", sakė "Key Asset Management" vykdomasis direktorius Charlesas Crane'as (Čarlzas Kreinas).

"Fahnestock & Co" vyresnysis rinkos strategas Alanas Ackermanas (Alanas Akermanas) mano, kad pirkėjai į akcijų rinką sugrįš, tačiau tam reikės laiko. "Tai ne pinigų, bet pasitikėjimo krizė", pridūrė jis.

JAV akcijų rinkos atsigavimas bendrajai Europos valiutai baigėsi dar vienu smukimu. Euro ir JAV dolerio kursas buvo smukęs iki 6 savaičių antirekordo - 0,9452 euro už dolerį, euro ir Japonijos jenos kursas - iki 15 dienų antirekordo - 98,67 jenos už eurą, o euro ir svaro sterlingų kursas - iki 2-ų savaičių antirekordo - 0,5975 euro už svarą.

Maždaug 9.00 val. Lietuvos laiku euro ir dolerio kursas buvo 0,9473 euro už dolerį, euro ir jenos - 98,86 jenos už dolerį, o euro ir svaro - 0,6000 euro už svarą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (11)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (117)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.